Jeśli jest coś, czego potrzebuje teraz prawnik lub student prawa, to jest to dobry śmiech. Dlatego też Krajowe Stowarzyszenie Prawników ds. Rozrywki i Sztuki (NSEAL) zorganizowało fantastyczne wydarzenie w sklepie Comedy Store w Los Angeles 20 czerwca. Kiedy nie wszczynam sporów sądowych ani nie wymyślam polemik na rzecz tej wspaniałej witryny internetowej, pełnię funkcję dyrektora regionalnego tej wspaniałej grupy.

NSEAL składa się z czołowych obrońców praw artystów w kraju. Jej członkowie w ciągu ostatnich kilku dekad prowadzili spory sądowe w niektórych z najważniejszych spraw dotyczących praw artystów. Członkowie ci zobowiązali się poświęcić swoje praktyki reprezentowaniu twórców i zapewnianiu poszanowania i egzekwowania ich praw. Innymi słowy, członkowie starają się wykorzystywać swoje umiejętności prawnicze w dobrym celu (ochrona artystów), a nie w złym (ochrona sprawców naruszeń). NSEAL świadczy usługi pro bono, występuje jako przyjaciel w ważnych sprawach dotyczących praw artystów, lobbuje na rzecz lepszych przepisów dotyczących praw autorskich i jest mentorem dla osób zainteresowanych wspieraniem artystów.

Wydarzenie Comedy Store zgromadzi najlepszych w kraju prawników zajmujących się rozrywką i sztuką na wieczór pełen networkingu, dobrej zabawy i pysznego jedzenia z niewysłowionej Canter’s Deli. Wieczór będzie także okazją do wręczenia pierwszej nagrody Davida A. Piece Award prawnikowi, który w ciągu ostatniego roku wywarł trwały, pozytywny wpływ na prawa artystów.

Jeśli jesteś w okolicach Los Angeles lub możesz znaleźć drogę do Los Angeles, powinieneś wziąć udział!

Dalsze szczegóły są Tutaj. Bilety można kupić Tutaj.


Scott_Alan_BurroughsScott Alan Burroughs, Esq. praktykuje z Donigera/Burroughsakancelaria prawna zajmująca się sztuką z siedzibą w Wenecji w Kalifornii. Reprezentuje artystów i twórców treści wszelkiego rodzaju, a także regularnie pisze i wypowiada się na temat praw autorskich. Można się z nim skontaktować pod adresem [email protected]a jego kancelarię możesz śledzić na Instagramie: @veniceartlaw.źródło