Nadeszły trzecie duże mistrzostwa sezonu golfowego 2024, w których para Amerykanów zdobyła już pierwsze dwa tytuły w tym roku. USGA zgromadziło na swoim najważniejszym wydarzeniu niemal wszystkich najlepszych golfistów na świecie, podczas gdy kandydaci do US Open 2024 przygotowują się w tym tygodniu do starcia z Pinehurst nr 2 po raz pierwszy od dekady.

Scottie Scheffler po raz kolejny staje się faworytem w turnieju głównym, tym razem po godnym opublikowania występie na mistrzostwach PGA, któremu towarzyszyło aresztowanie, w związku z którym wycofano wszystkie zarzuty. Scheffler, który w tym sezonie zdobył już tytuł Masters and Players Championship, mógłby równie dobrze zwyciężyć w PGA, gdyby nie te niefortunne zdarzenia. Zamiast tego udaje się do Pinehurst w Karolinie Północnej, chcąc wrócić do kręgu zwycięzców.

Rory McIlroy ponownie pragnie powrotu do wielkiej chwały. Xander Schauffele, który podbił PGA i zdobył swoje pierwsze zwycięstwo w turnieju głównym (i pierwsze zwycięstwo w PGA Tour od prawie dwóch lat), będzie starał się, aby Amerykanie z rzędu zdobyli tytuł mistrza kraju. Stało się tak po tym, jak rok temu panujący mistrz Wyndham Clark podbił Los Angeles Country Club. Clark wykonał w tym sezonie kilka ruchów, ale nie zakwalifikował się ani do Masters, ani do PGA; mimo to w tym roku cztery razy znajdował się w pierwszej trójce, w tym zwycięstwo w zawodach pro-Am AT&T Pebble Beach.

W innym miejscu Tiger Woods przystępuje do turnieju US Open za zgodą sponsora, ponieważ od 2020 r. nie jest na tyle zdrowy, aby brać udział w turnieju. Od turnieju US Open w 2019 r. nie znalazł się w pierwszej 25 turniejów typu major, a przez cały weekend nie zagrał w czterech z ostatnich pięciu głównych kierunkach, w których grał. Jest też Phil Mickelson, który opuścił trzy z czterech ostatnich przejść US Open i od 2014 roku nie znalazł się w pierwszej trzydziestce tej imprezy. Lefty wciąż ma nadzieję, że zakończy karierę Wielkiego Szlema sześcioma drugimi miejscami w US Open nadal go prześladuje.

Chociaż udział w turnieju US Open może być świetną zabawą, samo oglądanie golfa na najwspanialszej scenie gry jest co roku niesamowitą przyjemnością. W CBS Sports jesteśmy podekscytowani możliwością udostępniania pełnych relacji z turnieju US Open przez cały tydzień.

Dość mówienia o tym. Oto, jak możesz obejrzeć jak najwięcej turniejów US Open w ciągu tygodnia. Pamiętaj, aby trzymać się CBS Sports, aby transmitować na żywo przez całą trzecią główną część roku.

Cały czas wschodni

Harmonogram US Open TV 2024, gdzie oglądać

Runda 1 – czwartek, 13 czerwca

Godzina rozpoczęcia rundy 1: 6:30 rano (Czasy na herbatę)

Poranna relacja telewizyjna: 6:30 do 17:00 w USA Network, fubo (Wypróbuj za darmo)
Wieczorna transmisja strumieniowa:
17:00–20:00 w Peacock

Transmisja na żywo w wybranych grupach: TBA na USOpen.com, aplikacja mobilna US Open

Runda 2 – piątek, 14 czerwca

Godzina rozpoczęcia rundy 2: 6:30 rano

Poranna transmisja strumieniowa: 6:30 do 13:00 w Peacock
Popołudniowa relacja telewizyjna:
13:00–19:00 w NBC, fubo (Wypróbuj za darmo)
Wieczorna transmisja strumieniowa:
19:00-20:00 na Pawie, fubo (Wypróbuj za darmo)

Transmisja na żywo w wybranych grupach: TBA na USOpen.com, aplikacja mobilna US Open

Runda 3 – sobota, 15 czerwca

Godzina rozpoczęcia rundy 3: 10 rano

Poranna relacja telewizyjna: 10:00 do południa w USA Network, fubo (Wypróbuj za darmo)
Popołudniowa relacja telewizyjna: od południa do 20:00 w NBC, fubo (Wypróbuj za darmo)

Transmisja na żywo w wybranych grupach: TBA na USOpen.com, aplikacja mobilna US Open

Runda 4 – niedziela, 16 czerwca

Godzina rozpoczęcia rundy 4: 9 rano

Poranna relacja telewizyjna: 9:00 do południa w USA Network, fubo (Wypróbuj za darmo)
Popołudniowa relacja telewizyjna: od 12:00 do 19:00 w NBC, fubo (Wypróbuj za darmo)

Transmisja na żywo w wybranych grupach: TBA na USOpen.com, aplikacja mobilna US Openźródło