Justin Bieber i jego żona, Hailey Bieberzostaną rodzicami!

Para ogłosiła informację o ciąży w czwartek na Instagramie za pomocą uroczego karuzelowego postu, na którym Hailey pokazuje swój ciążowy brzuszek. Są małżeństwem od ponad pięciu lat pobraliśmy się we wrześniu 2018 r w Nowym Jorku.

Przedstawiciel mówi ET, że Hailey jest w nieco ponad szóstym miesiącu ciąży.

Źródło mówi ET: „Hailey i Justin są podekscytowani, że wspólnie spodziewają się dziecka. Pragnęli tego od dawna i nie mogą się doczekać powiększenia rodziny i wydania na świat dziecka”.

Justina Biebera i Hailey BieberDimitrios Kambouris/Getty Images dla Met Museum/Vogue

Źródło dodało: „Hailey i Justin są zjednoczeni i są po tej samej stronie, jeśli chodzi o rodzicielstwo. Jako para przeżyli razem tak wiele i czują się gotowi, aby zrobić kolejny krok w swoim życiu i związku. Hailey jest taką wspaniałą osobą” naturalna opiekunka, a Justin wie, że będzie najlepszą mamą, a Hailey zawsze myślała, że ​​Justin będzie niesamowitym tatą. Hailey, Justin, ich rodziny i bliscy są bardzo podekscytowani tym pięknym błogosławieństwem”.

Przed wielkim ogłoszeniem 30-letnia piosenkarka „Favorite Girl” i 27-letnia modelka nie ukrywały, że chcieli mieć razem dzieci.

W wywiadzie z Vogue ArabiaHailey stwierdziła: „Kocham dzieci i nie mogę się doczekać, aby mieć własne. Powiedziałbym, że teraz jest to bliższa rzeczywistość”.

Justin mówił także o posiadaniu dzieci z Hailey. W emocjonalnej wiadomości, którą udostępnił na Instagramie, wyjaśnił, dlaczego robi sobie przerwę od muzyki skupić się na jego zdrowiu psychicznymi również wspomniał, że chce zostać tatą.

„Teraz jestem bardzo skupiony na naprawieniu niektórych głęboko zakorzenionych problemów, które mam, tak jak większość z nas, aby się nie rozpaść, aby móc utrzymać swoje małżeństwo i być takim ojcem, jakim chcę być” – powiedział. napisał. „Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze od mojej rodziny i mojego zdrowia”.

Źródło powiedziało wcześniej ET, że piosenkarz „zawsze chciał być młodym ojcem” i tak dalej on i Hailey omawiali swoje plany dotyczące dzieci.

Justin i Hailey Bieberowie na gali Met.Jeffa Kravitza/FilmMagic

„Rodzice (Justina) byli młodzi, kiedy go urodzili” – podało źródło, odnosząc się do Pattie Mallette i Jeremy’ego Biebera, którzy mieli 18 lat, gdy urodził się piosenkarz. „Zawsze uwielbiał ich związek i to, że przypomina bardziej przyjaźń”.

„Justin i Hailey rozmawiali o dzieciach i jest to dla nich priorytet” – kontynuowało źródło. „Chcą być we właściwym miejscu, zanim je urodzimy: mieć dom, być małżeństwem i Justin być w dobrym stanie psychicznym. Para chce mieć kilkoro dzieci i ich przyjaciele nie byliby zaskoczeni, gdyby to miało wkrótce nastąpić”.

W 2021 roku Justin powiedział, że tak chciałam zacząć się starać o dzieci w swoim dokumencie Amazon Prime, Justin Bieber: Nasz świat.

„Moim zamiarem na rok 2021 jest dalsze wyznaczanie celów i czerpanie radości z ich realizacji” – powiedział Justin. „Upewnij się, że na pierwszym miejscu stawiam rodzinę. I, miejmy nadzieję, uda nam się wycisnąć trochę samorodka”.

Hailey wydawała się zszokowana i odpowiedziała: „W 2021?!”, na co Justin zapytał: „Koniec 2021? Zaczynamy próbować?”

Hailey Bieber spaceruje w dżinsowych spodenkach.Obrazy Getty’ego

Podczas filmu dokumentalnego Justin również zachwycał się tym, co to znaczy zawsze mieć wsparcie żony.

„Myślę, że w wielu domach, zwłaszcza w moim, w którym dorastałem, wiele rzeczy było nieprzewidywalnych, przez co nie można było na nich polegać” – powiedział. „Teraz, kiedy mam partnerkę, z którą mogę spędzić życie, naprawdę dobrze to wpłynęło na moje zdrowie psychiczne. To było naprawdę dobre dla mojego serca i ducha. Mógłbyś więc podróżować po całym świecie i jeśli będę z nią wtedy czuję się, jakbym był w domu.”

Źródło poinformowało również ET w lutym 2022 r., że para chce „mieć kiedyś dużą rodzinę”.

„Oboje wiedzą, jakimi wspaniałymi rodzicami będą razem” – podało źródło. „Oboje czują, że jednym z powodów ich pobytu na ziemi było bycie rodzicami. Wpajano im to od pierwszego dnia i nie mogą się doczekać, aż tak się stanie”.

Na początku tego miesiąca Justin i Hailey zostali przyłapani na wakacjach na Hawajach Po jego płaczące selfie wzbudził niepokój wśród jego fanów. Ale Hailey nie wydawał się tym przejęty, komentując jeden ze swoich postów, że jest „ładnym płaczem”.

Justina Biebera i Hailey BieberKevin Mazur/Getty Images dla Roc Nation

POWIĄZANA ZAWARTOŚĆ:

źródło