Ostatni weekend, Samsung zainicjował niespodziewane wdrożenie aktualizacji One UI 6.1 dla flagowców Smartfony Galaxy S i Galaxy Z które zostały wprowadzone na rynek w 2021 i 2022 roku. Dziś firma udostępnia już pierwszą aktualizację po One UI 6.1 dla niektórych z tych telefonów.

Samsung udostępnił nową aktualizację dla Galaxy Z Fold 4 I Galaxy Z Flip 4. Te aktualizacje są dostępny w Koreijedyny rynek, na którym Jeden interfejs użytkownika 6.1 aktualizacja jest dostępna dla tych urządzeń od 9 maja.

Historia ma ciąg dalszy po filmie

Według dziennika zmian aktualizacje te poprawiają ogólną stabilność oprogramowania, a Samsung nie podaje żadnych dalszych szczegółów. Dla tych, którzy zainstalowali One UI 6.1 i napotkali pewne problemy, jedynym sposobem sprawdzenia, czy te problemy zostały rozwiązane, jest zainstalowanie nowej aktualizacji.

Właściciele modeli Fold 4 i Flip 4 mogą sprawdzić najnowsze aktualizacje – numery wersji sportowych F936NKSU2FXE3 I F721NKSU2FXE3– otwierając aplikację Ustawienia na swoim telefonie, przechodząc do Aktualizacja oprogramowania menu i wybieranie Ściągnij i zainstaluj.

Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanego na swoim telefonie One UI 6.1, koniecznie przeczytaj nasze porady dotyczące kroków, które powinieneś podjąć, aby nie stracić żadnych danych. Właściciele Galaxy S22 mieli problemy z uruchamianiem i odblokowywaniem w One UI 6.1 spowodowało usunięcie aktualizacji z antenydlatego najlepiej zachować ostrożność niezależnie od tego, jakiego urządzenia używasz.

źródło