One Rangers Way w dzielnicy rozrywkowej Arlington (rendering: Gregoy FCA)

Luksusowe życie dla fanów aktualnego mistrza World Series Texas Rangers z Arlington będzie wkrótce gładkie jak szybka piłka Nolana Ryana.

Franczyza baseballowa Texas Rangers i The Cordish Companies zorganizowały w poniedziałek „ceremonię zakończenia budowy”, aby uczcić kamień milowy w budowie pierwszego i jedynego ekskluzywnego osiedla mieszkaniowego w sercu dzielnicy rozrywkowej Arlington.

Luksusowe apartamenty w One Rangers Way będą znajdować się w odległości krótkiego spaceru od meczów Rangers i Dallas Cowboys. One Rangers Way kontynuuje niesamowitą dynamikę nowy rozwój w dzielnicy rozrywkowej, która rozpoczęła się wraz z otwarciem Texas Live! w 2018 r. – podają urzędnicy w komunikacie prasowym.

„One Rangers Way wprowadzi ekskluzywny obiekt mieszkalny do dzielnicy Arlington Entertainment District, która stała się jednym z najszybciej rozwijających się ośrodków sportowych i rozrywkowych w kraju” – powiedział Ray Davis, partner zarządzający Texas Rangers i większościowy właściciel. „Ten projekt odzwierciedla także tradycję Rangersów, ponieważ wielu legendarnych graczy tej serii zostało włączonych do brandingu budynku. Nie mogę się doczekać jego otwarcia już za kilka miesięcy.”

One Rangers Way w Arlington Entertainment District

Budynek mieszczący 300 mieszkań oferuje różnorodne plany pięter i rozmiary mieszkań, w tym apartamenty typu studio, domy z jedną sypialnią, dwiema sypialniami i apartamenty na najwyższym piętrze, których ceny zaczynają się od 1500 dolarów.

Lokalizacja w samym sercu dzielnicy rozrywkowej gwarantuje, że te apartamenty będą idealnym miejscem na oglądanie domowych seriali na stadionie Globe Life Field

Arlington
Droga Rangersów

„One Rangers Way będzie uczcić bogatą historię Texas Rangers i zaprezentuje unikalny projekt i wybraną kolekcję dzieł sztuki inspirowaną Rangersami i ulubioną rozrywką Ameryki” – powiedziała Jacqueline Tammaro, rzeczniczka Droga Rangersów i księgowy w firmie public relations Grzegorz FCA. „Plany pięter zostały starannie nazwane, aby oddać hołd legendom Rangers, kamieniom milowym i doświadczeniu na boisku”.

Trwa przednajem, a oddanie lokalu planowane jest na styczeń 2025 roku.

Uroczystość z gwiazdami

Poniedziałkowa ceremonia zakończenia zawodów była godna parady zwycięstwa w World Series.

Wiceprezes wykonawczy Texas Rangers Rob Matwick, dyrektor operacyjny Cordish Companies Zed Smith i burmistrz Arlington Jim Ross włączyli się w uroczystość, aby uczcić jedyną w swoim rodzaju okazję dla mieszkańców zatrudnionych na pełen etat oraz tych, którzy posiadają luksusowe mieszkanie przy Droga Rangersów będzie służyć jako drugi dom.

Udogodnienia One Rangers Way

Obecni byli także członkowie Texas Rangers Hall of Famers: Toby Harrah, Jim Sundberg, Ferguson Jenkins i rodzina Vandergriff.

Udogodnienia obejmują ekskluzywny ekskluzywny bar, centrum fitness, salon z widokami sportowymi, taras przy basenie i spa, zaplecze coworkingowe i konferencyjne, grill na świeżym powietrzu, prywatne sale imprezowe i parking strzeżony. Obiekt znajduje się w pobliżu przyjaznego zwierzętom miasta Arlington Park liniowy Richarda Greene’a i ma całodobową obsługę w holu.

źródło