EKSKLUZYWNY: Ross Raphael dołącza CAA Sporty.

Raphael będzie pracował na styku sportu, rozrywki i marek, pomagając tworzyć możliwości w zakresie treści, nowych firm i możliwości budowania marki dla utalentowanych klientów agencji w dziedzinie sportu. Od 1 lipca będzie pracował w biurze CAA w Nowym Jorku.

Raphael przechodzi do CAA Sports z WME, gdzie ostatnio pełnił funkcję partnera. Przez prawie 15 lat pracy w agencji reprezentował takich sportowców, jak Anthony Edwards, Joel Embiid, Alex Rodriguez, Tracy McGrady i Russell Westbrook; były prezes ESPN John Skipper; dokumentalista Brian Knappenberger; oraz gwiazdy HGTV: Ben i Erin Napier.

Raphael brał udział w różnych dyskusjach na temat przywództwa, ostatnio wygłaszając główną rozmowę na temat firm medialnych skupionych na sportowcach na stronie RóżnorodnośćSports and Entertainment Summit w 2023 r., a w 2022 r. znalazł się na liście Family Entertainment Impact tej publikacji.

CAA reprezentuje kilka firm produkcyjnych wspieranych przez sportowców, w tym 59th & Prairie Entertainment Dwyane’a Wade’a, OHH DIP!!! Chrisa Paula, Hana Kuma Naomi Osaki, The Pack Productions Paula George’a i Creative 7 Carmelo Anthony’ego, a także Box-To-Box , producenci Jedź, aby przetrwać I Pełną parą.

Niedawno CAA Sports zawarło umowę z Roaring Brook Press na publikację Koszykarskie marzeniaautorstwa Chrisa Paula i sprzedany Cyrulik z Little Rockproducentem wykonawczym jest Dwyane Wade dla New Yorker Studios. Ten doceniony przez krytyków krótkometrażowy film dokumentalny był nominowany do nagrody Critics Choice Documentary Award i znalazł się na krótkiej liście do Oscara.

Inne umowy zawarte przez CAA Sports obejmują nagrodzone nagrodą Sports Emmy filmy dokumentalne Superliga: Wojna o piłkę nożnąod Connora Schella i jego firmy Words + Pictures z udziałem Prezydenta UEFA Aleksandra Čeferina po Apple TV+; Zdobądź Mintedprogram YouTube skupiający się na sieci Web3 z Autograph.io, wyprodukowany przez Showtime Sports i wypuszczony na rynek Tyrese Haliburton; i Travis Kelce są gospodarzami spin-offu Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty? dla Amazon Prime Video. Kelce zadebiutuje jako aktor w nowej serii horrorów FX Ryana Murphy’ego Groteskowość u boku Niecy Nash-Betts, Courtney B. Vance i Lesley Manville.

CAA sfinalizowało także umowę z ESPN Films w sprawie nabycia światowych praw do filmu dokumentalnego Losy sportuprzed światową premierą filmu na Festiwalu Filmowym Tribeca.

źródło