Ołów

Podczas OTA główny trener Sean Payton bardzo wysoko wypowiadał się o potencjale Marvina Mimsa Jr. na rok 2024.

„Myślę, że zaobserwujemy duży wzrost od roku 1 do roku 2” – powiedział Payton 30 maja.

Niedawny artykuł CBS Sports potwierdził założenie Paytona, ponieważ Chris Trapasso wybrał Mimsa na jednego z graczy drugiego roku gotowych na przełomowy sezon.

„Jako debiutant notował średnio ponad 17 jardów na złapanie, przy czterech nieudanych odbiorach wymuszonych w 22 przyjęciach i tylko jednym upuszczeniu piłki” – napisał Trapasso. „Został wybrany do drugiej drużyny All-Pro jako powracający kopnięciem po tym, jak uzyskał średnio ponad 27 jardów na torbę i wykonał jedno kopnięcie na przyłożenie na 99 jardów”.

Trapasso nazwał także Mimsa „dyrektorem 4,38 z nienagannymi rękami i przebiegłością po złapaniu”, który powinien skorzystać ze zwiększonych możliwości po wymianie Jerry’ego Jeudy’ego do Browns poza sezonem.

Mims złapał 22 podania na 377 jardów i przyłożenie i w swoim pierwszym sezonie w Broncos dostał się do Pro Bowl jako specjalista od zwrotów

„Mims ma wybuchowość i wystarczająco błyskotliwy charakter w pierwszym roku, aby zasłużyć na obowiązki startowe w swojej drugiej profesjonalnej kampanii” – napisał Trapasso. „Oczekuję wielkich rzeczy”.

źródło