Zdjęcie dzięki uprzejmości Brittany Wright

Brittany Wright, najnowszy dyrektor wykonawczy Izby Handlowej w Evanston.

17 kwietnia władze miasta, właściciele lokalnych firm i członkowie społeczności zebrali się przed The Fat Shallot, aby uczcić otwarcie restauracji w Evanston w październiku ubiegłego roku.

Przecięcie wstęgi było pierwszym przecięciem wstęgi Brittany Wright (Weinberg ’12) na stanowisku dyrektora wykonawczego Izby Handlowej Evanston.

Wright powiedziała, że ​​ceremonia zatoczyła koło, ponieważ The Fat Shallot zapewniła catering na jej kolację przedślubną. Dodała, że ​​orzeźwiający był także widok energii i pasji otaczającej społeczność biznesową Evanston.

Po ukończeniu Northwestern w 2012 roku Wright pracowała na różnych stanowiskach w rejonie Chicago, zdobywając doświadczenie w angażowaniu społeczności, organizowaniu wydarzeń i zbieraniu funduszy. W kwietniu wróciła do Evanston, aby kierować Izbą Handlową.

Wright rozmawiała z The Daily o swoim nowym stanowisku i roli Izby na scenie biznesowej Evanston.

Wywiad ten został lekko zredagowany i skondensowany dla zwięzłości i przejrzystości.

Codzienny: Co sprowadza cię z powrotem do Evanston?

Wright: Na mojej ostatniej roli spędziłem pięć lat, więc szukałem kolejnej możliwości rozwoju kariery i przygody w karierze i natknąłem się na tę rolę jako dyrektor wykonawczy w Evanston Chamber i wydawało mi się, że jest to odpowiednie dopasowanie we właściwym czasie, znałem Evanstona z czasów, gdy był studentem Northwestern. Dlatego ekscytujące było móc teraz wrócić do tej społeczności zawodowo.

Codzienny: Jakie są Twoje priorytety związane z biznesem i handlem w Evanston?

Wright: Moje cele dotyczą konkretnie izby – w jaki więc sposób możemy upewnić się, że izba jest naprawdę wartościową jednostką dla członków naszej izby i ogólnie dla społeczności biznesowej? Chcę usłyszeć od ludzi o ich przeszłych doświadczeniach z Izbą, o ich potrzebach, o brakach w naszych usługach i ofercie oraz o tym, jak powinniśmy skupiać nasz czas i energię, aby lepiej im służyć i ogólnie być lepszym graczem w tę społeczność.

Codzienny: Czy zauważył Pan jakieś luki w reprezentacji w zakresie członkostwa w izbie?

Wright: Prawdę mówiąc, wciąż analizuję dane dotyczące naszego członkostwa, ale zawsze staramy się rozwijać i mieć pewność, że wszystkie okręgi i dzielnice biznesowe Evanston są reprezentowane. Chcemy mieć pewność, że ludzie są świadomi wszystkich wspaniałych części Evanston, i to nie tylko śródmieścia.

Codzienny: W jaki sposób zwiększone członkostwo biznesowe pomaga izbie?

Wright: Jako izba staramy się być jednolitym głosem społeczności biznesowej. To coś, nad czym pracujemy, aby być jeszcze lepsi. Im więcej mamy firm członkowskich, tym więcej opinii możemy łatwo uzyskać i tym silniejszy mamy głos.

Codzienny: Co robi izba, aby wspierać społeczności marginalizowane w biznesie?

Wright: Co miesiąc organizujemy „happy hours” – po pracy, mniej więcej między 17:00 a 19:00, w lokalnych firmach, więc jest to dla nas świetny sposób na przyciągnięcie ludzi do lokalnej firmy i zwrócenie na nią uwagi. Mamy inicjatywy „Kobiety w biznesie”. Staramy się łączyć kobiety w biznesie, aby łączyły się ze sobą, dzieliły się swoimi doświadczeniami, wspierały się nawzajem i wykorzystywały siebie nawzajem jako zasoby. Kilka razy w roku organizujemy także wydarzenia Black Professionals Networking.

Codzienny: Co najbardziej ekscytuje Cię w tej roli?

Wright: Jestem podekscytowany możliwością nawiązania kontaktu z tak wieloma pełnymi pasji i oddanych ludźmi w społeczności. Ta rola polega na budowaniu relacji. Jestem podekscytowany możliwością naprężenia mięśni i naprawdę zwiększenia wartości komory w społeczności.

Myślę, że teraz jest ekscytujący moment rozwoju dla izby. Myślę, że jako organizacja mamy przed sobą wiele wspaniałych możliwości i jestem podekscytowany, że mogę zostać liderem, który wyskoczy z wysokiego poziomu i przeniesie nas na wyższy poziom.

E-mail: (e-mail chroniony)

X: @hannahe_webster

Powiązane historie:

Fat Shallot przynosi truflowe BLT, podwyższone kanapki do Evanston

Pomimo zamknięć, restauracje Evanston dają o sobie znać

Pytania i odpowiedzi: Gabrielle Cummings rozmawia o przejściu na stanowisko prezesa szpitala Evanstonźródło