Tak ty będzie będziesz mógł przenieść swoje decyzje z poprzednich gier Dragon Age do The Veilguard – tym razem będzie to działać trochę inaczej.

W wywiadzie dla IGN dyrektor gry Dragon Age: The Veilguard, Corinne Busche, mówi, że możliwość importowania wyborów jest „tym razem w pełni zintegrowana z kreatorem postaci”. Co więcej, Busche potwierdził, że będziesz mógł spersonalizować swojego Inkwizytora, jeśli chcesz przerobić swojego bohatera z Dragon Age: Inkwizycja.

„Nie umknęło nam to, że minęło 10 lat, odkąd obecni gracze grali. Mogą nie pamiętać (co robili w poprzednich grach)” – wyjaśnia Busche. „Mogą potrzebować tego odświeżenia, a nie chcemy, aby nowi gracze czuli, że przegapili te decyzje. Lubię to nazywać kreatorem postaci ostatni raz w Dragon Ageale możesz zagłębić się w swoje przeszłe przygody, a to, właściwie za pomocą kart tarota, powie ci, jaki był kontekst i jaką decyzję chcesz podjąć.

Corrine Busch ujawnia, jak będzie wyglądał import z państw świata w Dragon Age: The Veilguard.

Kiedy naciska się dalej, czy wszystkie poprzednie postacie zostaną wplecione w The Veilguard, tak jak Hawke, Busch odpowiada: „Nie powiem, że wszyscy, ale tak, niektórzy z nich”.

Wygląda na to, że BioWare może się wycofać Twierdza Dragon Ageco umożliwiłoby ci wyeksportowanie stanu świata z poprzednich gier Dragon Age do Inkwizycji poprzez pliki zapisu. Na pytanie, czy The Veilguard będzie czytał zapisane zapisy Początki Dragon Age, Dragon Age IIczy Dragon Age: Inkwizycja, Busche potwierdził, że tak się nie stanie.

„Technologia jest tak odmienna, że ​​chcieliśmy ją mieć u klienta” – mówi.

„Nie umknęło nam to, że minęło 10 lat, odkąd obecni gracze grali.

Rzeczywiście, Busche potwierdza również, że gracze The Veilguard nie będą musieli łączyć się ze swoimi kontami, aby skorzystać z tej opcji, ponieważ będziesz mógł grać w grę w pełni offline. I tak, jest to gra dla jednego gracza i nie zawiera mikrotransakcji.

To tylko najświeższe informacje z szeregu informacji, jakie otrzymaliśmy na temat Dragon Age: The Veilguard, a także dzisiejsza rozszerzona prezentacja rozgrywki. BioWare niedawno pokazało siedmiu towarzyszy w zwiastunie Xbox Showcasea wcześniej oficjalnie ogłosił, że tak zmieniając nazwę z Dragon Age: Dreadwolf. Dragon Age: The Veilguard ukaże się jesienią tego roku.

Alex Stedman jest starszym redaktorem wiadomości w IGN i nadzoruje reportaże rozrywkowe. Kiedy nie pisze ani nie redaguje, można ją spotkać czytającą powieści fantasy lub grającą w Dungeons & Dragons.

źródło