Dołącz do Fox News, aby uzyskać dostęp do tych treści

Plus specjalny dostęp do wybranych artykułów i innych treści premium na Twoim koncie – bezpłatnie.

Wpisując swój adres e-mail i naciskając przycisk Kontynuuj, wyrażasz zgodę na warunki Fox News Warunki korzystania I Polityka prywatnościw tym nasze Zawiadomienie o zachętach finansowych.

Proszę wpisać aktualny adres e-mail.

Rywalizacja na korcie pomiędzy debiutantami Angelem Reese i Caitlin Clark nadal się nagrzewa.

The Gorączka Indiany w niedzielę był gospodarzem Chicago Sky, co było drugim starciem obu drużyn w tym sezonie.

Jednak intensywność gry najwyraźniej zmieniła się pod koniec trzeciej kwarty. Zaczęło się od rutynowego uderzenia w kosz, a zakończyło się upadkiem Clarka na twarde drewno. Strażnik Fever został uderzony w głowę przez Reese podczas próby ucieczki.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Angel Reese z drużyny Chicago Sky reaguje po faulu Caitlin Clark z numerem 22 drużyny Indiana Fever w drugiej połowie meczu na stadionie Gainbridge Fieldhouse 16 czerwca 2024 r. w Indianapolis w stanie Indiana. (Emilee Chinn/Getty Images)

Sędziowie przejrzeli grę i ocenili Reese’a na rażącą 1.

ZOBACZ CHWILĘ NA X

ANGEL REESE POKAZUJE NIEstandardowe buty przed rewanżem WNBA Z CAITLIN CLARK

Faul Reese’a nastąpił po kontrowersyjnym, mocnym faulu w pierwszym meczu sezonu pomiędzy drużynami Sky i Fever.

Caitlin Clark klaszcze

Caitlin Clark (22 l.) z drużyny Indiana Fever świętuje zdobycie kosza w pierwszej połowie meczu przeciwko Chicago Sky w Gainbridge Fieldhouse, 16 czerwca 2024 r. w Indianapolis.

Obrońca Sky Chennedy Carter trafił do kosza pod koniec trzeciej kwarty. Następnie przeszła do obrony i zaczęła chronić Clarka, który próbował otworzyć się, aby otrzymać podanie. Reese spotkał się z krytyką za pojawienie się, aby świętować po faulu Cartera.

Choć sędziowie uznali, że Carter dopuścił się zwykłego faulu, WNBA później ulepszona po sprawdzeniu uznało to za rażące naruszenie. Reese została również ukarana grzywną za niedopełnienie obowiązków medialnych po meczu.

Poziom sprawności fizycznej, z jaką Clark musiała się zmierzyć podczas pierwszych kilku meczów swojego debiutanckiego sezonu WNBA, był gorącym tematem.

Caitlin Clark podjeżdża do kosza

Caitlin Clark z drużyny Indiana Fever wpada do kosza przeciwko Marinie Mabrey z Chicago Sky w pierwszej połowie na stadionie Gainbridge Fieldhouse, 16 czerwca 2024 r. w Indianapolis. (Emilee Chinn/Getty Images)

„Myślę, że wszyscy traktują mnie fizycznie, uchodzą im na sucho rzeczy, które prawdopodobnie innym ludziom się nie udają” – Clark powiedział 28 maja po „Gorączce” przegrał z Los Angeles Sparks.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Gorączka ostatecznie pokonała Sky w niedzielne popołudnie. Zwycięstwo Indiany 91-83 było drugim w tym sezonie momentem, w którym gorączka zrzuciła niebo z nieba.

Clark zakończył mecz z 23 punktami i 9 asystami. Tymczasem Reese zaliczył double-double, kończąc dzień z 11 punktami i 13 zbiórkami.

Śledź Fox News Digital relacje sportowe w X i subskrybuj biuletyn Fox News Sports Huddle.