Większość słuchawek nie działa wiecznie, szczególnie te bezprzewodowe, ponieważ żywotność baterii nieuchronnie się zmniejsza. Jeśli jesteś gotowy na upgrade i chcesz wydać trochę gotówki, są warte rozważenia. Te słuchawki są obecnie dostępne w sklepie Amazon. Cena ma co oznacza, że ​​jest to zaledwie 20 dolarów wyższa od najniższej ceny puszek, jaką widzieliśmy do tej pory. Oferta dotyczy wszystkich wersji kolorystycznych.

Jabłko

Słuchawki nauszne Apple AirPods Max są obecnie tańsze o 100 USD.

450 dolarów w Amazonie

Cena była jedną z naszych głównych wad, kiedy w 2020 r., więc sprzedaż nieco to łagodzi. Przyznaliśmy słuchawkom ocenę 84, a jakość dźwięku i estetyka okazały się głównymi zaletami.

Czuliśmy, że AirPods Max mają świetnie zrównoważony dźwięk i możliwość aktywnej redukcji szumów (ANC). Po włączeniu zarówno dźwięku przestrzennego, jak i ANC, nie mieliśmy problemu z uzyskaniem 20 godzin użytkowania słuchawek na jednym ładowaniu, tak jak obiecał Apple.

Biorąc pod uwagę, że minęło kilka lat od debiutu AirPods Max i fakt, że Apple jest w trakcie wymiany portu ładowania Lightning na USB-C we wszystkich swoich urządzeniach, nowa wersja słuchawek może być w drodze . Może to spowodować, że Apple jeszcze bardziej obniży cenę oryginalnego modelu, aby oczyścić zapasy. To powiedziawszy, jeśli nie chcesz czekać, jest to solidna oferta na dobry zestaw słuchawek, szczególnie jeśli jesteś już zakorzeniony w ekosystemie Apple.

Podążać @EngadgetDeals na Twitterze i zapisz się do newslettera Engadget Deals aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i porady dotyczące zakupów.źródło