Home run Sikesa pomógł Sea Dogs przerwać serię pięciu porażek z rzędu

BASEBALL

Phillip Sikes w siódmej rundzie zdobył dogrywkę z dwoma runami, a Portland Sea Dogs zakończyli w niedzielę passę pięciu porażek z rzędu zwycięstwem 4:2 nad Binghamton Rumble Ponies w meczu Ligi Wschodniej na Hadlock Field.

Alex Binelas swoim pierwszym home runem w sezonie wyprowadził piłkę od Andre Scrugga przez ścianę lewego pola.

Inne występy Portland miały miejsce po singlach RBI Kyle’a Teela w pierwszej rundzie i Marcelo Mayera w piątej.

Zach Penrod nie podjął żadnej decyzji, mimo że wyszedł z prowadzeniem 2:1 po trafieniu 10 trafień w sześciu rundach. Pozwolił na pięć trafień i żadnych spacerów.

Mateo Gil zremisował po home runie z Jacobem Webbem w siódmej tercji. Webbowi przypisano zwycięstwo, a Alex Hoppe po swojej drugiej obronie zaliczył dziewiąty bez trafienia.

SZKOŁY

LACROSSE MĘSKA: Will Byrne strzelił trzy gole i ustalił dwa kolejne, prowadząc Bowdoina (13-5) do zwycięstwa 13-5 nad RPI (17-3) w trzeciej rundzie turnieju NCAA Division III w Troy w stanie Nowy Jork.

Casey Ryan, Sam Raye-Steiner, Jason Lach i Matt Ward dodali po dwa gole, a drużyna Polar Bears awansowała do ćwierćfinału przeciwko Middlebury, rywalowi z NESCAC.

PIŁKA NOŻNA

ANGLIA: Arsenal zapewnił sobie, że wyścig o tytuł Premier League potrwa do ostatniego dnia sezonu, wracając na szczyt rankingów po zwycięstwie 1:0 nad Manchesterem United.

Zwycięstwo Leandro Trossarda w 20. minucie na Old Trafford oznacza, że ​​obrońca tytułu Manchester City nie będzie mógł zapewnić sobie tytułu dzięki wtorkowemu zwycięstwu nad Tottenhamem.

Arsenal, który ma jednopunktową przewagę, zmierzy się z Evertonem w najbliższą niedzielę, gdy City zmierzy się u siebie z West Hamem.

PUCHAR FA KOBIET: Manchester United zdobył swoje pierwsze ważne trofeum, pokonując Tottenham 4:0 w finale na londyńskim stadionie Wembley.

Oszałamiający strzał Elli Toone z dystansu w doliczonym czasie gry w pierwszej połowie zapoczątkował United drogę do zwycięstwa.

TENIS

WŁOSKI OTWARTE: Najwyżej sklasyfikowany Novak Djokovic został oszołomiony rozstawionym z 29. numerem Alejandro Tabilo 6:2, 6:3 w trzeciej rundzie w Rzymie.

W losowaniu kobiet rozstawiona z drugiej pozycji Aryna Sabalenka przedarła się do czwartej rundy po zwycięstwie 6:4, 6:2 nad Dayaną Yastremską.

HOKEJ

MISTRZOSTWA ŚWIATA: Connor Bedard strzelił dwa gole w drugim meczu z rzędu i dodał asystę, gdy Kanada pokonała w Pradze Danię 5:1.

KOLARSTWO

WYCIECZKA PO WŁOCHACH: Holenderski kolarz Olav Kooij w swoim debiucie w wielkim tourze wygrał sprint grupowy i odniósł zwycięstwo etapowe, a Tadej Pogacar utrzymał znaczną przewagę w klasyfikacji generalnej po dziewiątym etapie Giro d’Italia.

Kooij wyprzedził Jonathana Milana o pół koła na końcu 253-kilometrowej trasy z Avezzano do Neapolu.

Pogacar miał 2 minuty i 40 sekund przewagi nad Danielem Martinezem.

Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Po przesłaniu adresu e-mail konta wyślemy wiadomość e-mail z kodem resetującym.