Zwiastun Catherine: Full Body pokazuje nowe ujęcia z gry

Kolejny zwiastun z Catherine: Full Body zawiera nowe kadry z gry ale również w tle posłuchamy zespółu muzycznego, który towarzyszyć będzie nam podczas gry. W Catherine: Full Body zadebiutuje Rin. Oraz całkiem spora część rozgrywki związana z postacią.

Sądząc po materiale Rin może próbować również uwodzić Vincenta – głównego bohatera gry. W oryginalnej grze Catherine na poprzedniej generacji konsol, Vincent jest w parze z Katherine, gdy Catherine pojawia się w jego życiu Vincent doświadcza co noc straszliwych koszmarów, a w mieście plotkuje się o demonie, który doprowadza młodych mężczyzn do śmierci podczas snu. Kończąc gre mogliśmy wybierać między kilkoma zakończeniami z Katherine oraz Catherine. Udane zakończenie z Katherine zapadło mi do tej pory w pamięci, a rozgrywka wymagała bezbłędnej gry swoimi łamigłówkami.

W Catherine: Full Body dostępny będzie do wyboru łatwiejszy poziom trudności niż w oryginalnej grze, co pozwoli bardziej cieszyć się rozgrywką. Ale gracze, którzy zechcą trudniejszej rozgrywki wciąż będą mieli taką możliwość.

Catherine: Full Body dostępne będzie od 14 lutego 2019 roku w Japonii na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita. Data zachodniej premiery nie jest jeszcze znana. Jednak gra trafi na zachód tylko na konsole PlayStation 4. Za gre odpowiada Studio Zero. Wydawcą gry jest Atlus.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment