Zwiastun Catherine: Full Body pokazuje nowe ujęcia z gry

Kolejny zwiastun z Catherine: Full Body zawiera nowe kadry z gry ale również w tle posłuchamy zespółu muzycznego, który towarzyszyć będzie nam podczas gry. W Catherine: Full Body zadebiutuje Rin. Oraz całkiem spora część rozgrywki związana z postacią.

Sądząc po materiale Rin może próbować również uwodzić Vincenta – głównego bohatera gry. W oryginalnej grze Catherine na poprzedniej generacji konsol, Vincent jest w parze z Katherine, gdy Catherine pojawia się w jego życiu Vincent doświadcza co noc straszliwych koszmarów, a w mieście plotkuje się o demonie, który doprowadza młodych mężczyzn do śmierci podczas snu. Kończąc gre mogliśmy wybierać między kilkoma zakończeniami z Katherine oraz Catherine. Udane zakończenie z Katherine zapadło mi do tej pory w pamięci, a rozgrywka wymagała bezbłędnej gry swoimi łamigłówkami.

W Catherine: Full Body dostępny będzie do wyboru łatwiejszy poziom trudności niż w oryginalnej grze, co pozwoli bardziej cieszyć się rozgrywką. Ale gracze, którzy zechcą trudniejszej rozgrywki wciąż będą mieli taką możliwość.

Catherine: Full Body dostępne będzie od 14 lutego 2019 roku w Japonii na konsolach PlayStation 4 i PlayStation Vita. Data zachodniej premiery nie jest jeszcze znana. Jednak gra trafi na zachód tylko na konsole PlayStation 4. Za gre odpowiada Studio Zero. Wydawcą gry jest Atlus.

Please Login to comment