Zmierz się z bezlitosnym rajdem! Dakar 18 dostępny od 25 września

Szukasz realistycznych gier rajdowych, w których masz ogromną swobodę jak pokonasz odcinek? I lubisz czasami pobrudzić swój pojazd na bezdrożach pustyni to za parę dni będziesz miał taką okazję w najnowszej grze najtrudniejszego rajdu świata Dakar 18.

Dakar 18 zaoferuje nam pięć kategorii pojazdów, czyli samochody, motocykle, quady, ciężarówki i maszyny UTV. Oprócz tego, oficjalne zespoły i maszyny z rajdu Dakar, realistycznie odzwierciedlone tereny Peru, Boliwii i Argentyny oraz bezlitosne warunki pogodowe wraz z cyklem dobowym i zmieniającymi się przez naturalną deformację terenami.

W grze będziemy mieli możliwość uczestniczyć w trybie pojedynczego gracza ale również w trybie dla wielu graczy, nie zabraknie też trybu podzielonego ekranu dla osób lubiących grać z znajomym na jednej kanapie.

Oprócz powyższych atrakcji, podczas rajdu będziemy mogli sterować naszym kierowcą między innymi w celu pomocy innym rajdowcom w naprawie ich maszyn czy po prostu w eksploracji bezdroży.

Dakar 18 dostępny będzie od 25 września 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcami gry jest zespół Bigmoon Entertainment. Polskim wydawcą gry jest Techland. Zamawiając tytuł przedpremierowo otrzymasz unikalny samochód Peugeot 205 T16.

Nie zabrakło również oficjalnego zwiastunu Dakar 18, który udostępniam poniżej.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x