Zmiany na lepsze w The Elder Scrolls Online wraz z premierą Summerset

Twórcy The Elder Scrolls Online poinformowali o nowych zmianach w grze wraz z wydaniem najnowszego rozdziału gry Summerset. Są to zmiany zdecydowanie na lepsze i które ucieszą fanów gry. Nie mam nic do zarzucenia bo zmiany jakie pojawią się będą również powodowały przypływ coraz to większej liczby nowych graczy do ESO.

Przejdźmy do rzeczy. Pierwszą nowością jest zmiana nazwy gry z The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited na bardziej klarowne i prostsze The Elder Scrolls Online. Gry z starszą nazwą zostały już wycofane z sprzedaży cyfrowej i produkcja wersji pudełkowych została wstrzymana na rzecz nowej prostszej nazwy. Oprócz tego kupując The Elder Scrolls Online, gra domyślnie zawierać będzie również rozdział Morrowind.

To nie koniec nowości. Gdy Summerset trafi do ESO czyli 5 czerwca 2018 roku, tryb PvP Battlegrounds zostanie włączony do podstawowej gry dla każdego. Nie będzie więcej wymagane posiadanie rodziału Morrowind by walczyć w trybach Battlegrounds.

Kolejną zmianą, która cieszy będzie wprowadzenie do sklepu The Elder Scrolls Online możliwość zakupu za korony dodatku Morrowind. Co pewnie zmniejszy koszty dla graczy, którzy nie posiadają jeszcze tego rozdziału gry. Jednak jest jeden malutki minus, klasa Warden zostanie wyłączona z dodatku Morrowind i będzie ją można kupić również w sklepie koronnym jako ulepszenie do gry.

I jak podobają się Wam nowe zmiany w The Elder Scrolls Online :)? Moim zdaniem nie są to wielkie zmiany ale na pewno cieszą mnie.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment