Zbuduj miasto po upadku cywilizacji. Zwiastun Frostpunk

Trzy dni temu w dniu 11 października, Frostpunk wylądował na konsolach i zrobił to w dość niecodzienny sposób. Bo przyznajcie sami, ile mamy na konsolach budowniczych gier. Jest ich zdecydowanie za mało, jednak Frostpunk starać będzie się wypełnić tą lukę. Gra 11 bit studios – polskiego producenta, to nie tylko budowanie miasta ale również interesująca i odważna otoczka upadku cywilizacji przez wielkie zlodowacenie. Jako nieliczna grupa przetrwałych ludzi, wspólnymi siłami budować będziemy nowe miasto do życia.

Frostpunk to strategiczne wyzwanie z otoczką przetrwania. Trudne wybory to codzienność w Frostpunk, niezależnie czy jesteś dobrodusznym władcą czy tyranem. Los społeczności jaką stworzysz, jest w Twoich rękach.

Frostpunk: Console Edition został przystosowany do standardów gier wideo na bieżących konsolach. Sterowanie gry jest przejrzyste i nieskomplikowane. Najtrudniejszą częścią gry są Twoje decyzje jako lider ostatniego miasta na Ziemi. Frostpunk wcześniej trafił na komputery – 28 kwietnia 2018 roku.

Gra dostępna jest od 11 października 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Producentem i wydawcą Frostpunk: Console Edition jest 11 bit studios. Tak jak obiecałem wyżej, udostępniam zwiastun premierowy Frostpunk: Console Edition, który zwięźle prezentuje grę.

Please Login to comment
Facebook
Twitter
YouTube