Zawartość pierwszego sezonu w DiRT Rally 2.0

Codemasters udostępniło zawartość pierwszego sezonu w DiRT Rally 2.0, który wystartuje po premierze gry. Osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe bądź kupią edycje Deluxe DiRT Rally 2.0 otrzymają dostęp do dwóch pierwszych sezonów. Pozostały osoby, będą mogły zakupić cyfrowo każdy sezon, osobno.

Pierwszy sezon skupia się wyłącznie na zawartości rajdowej. W skład tego sezonu wchodzić będą auta, karoserie i trasy.

  • Tydzień 1: ŠKODA Fabia Rally, Citroën C4 Rally
  • Tydzień 3: Monte Carlo Rally, Special Livery
  • Tydzień 5: BMW M1 Procar Rally, Opel Manta 400, Special Livery
  • Tydzień 7: Sweden Rally
  • Tydzień 9: Ford Focus RS Rally 2007, Subaru Impreza, Special Livery
  • Tydzień 11: Germany Rally

Ross Gowing, dyrektor gry udzielił komentarz na temat pierwszego sezonu, który zawiera między innymi bardziej dopracowane trasy z pierwszej odsłony DiRT Rally. “Ważne było dla nas nie tylko dodanie zupełnie nowych treści do DiRT Rally 2.0, ale także tych lubianych przez fanów z poprzednich tytułów“. Dowiadujemy się też o nowym systemie świateł, którym towarzyszą lepsze modele postaci, dokładniejsze nawierzchnie tras czy wybór opon do pojazdów. Te ważne zmiany, tchną nowe życie w popularne trasy.

DiRT Rally 2.0 dostępny będzie od 26 lutego 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Wczesny dostęp wystartuje 22 lutego. Za gre odpowiada studio Codemasters. Polskim wydawcą gry jest Techland.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment