Zajawka “Czerwonej furii” i “Niebieskiej burzy”. The Crew 2: Hot Shots już 24 kwietnia

Trzecia darmowa aktualizacja The Crew 2 to Hot Shots. Aktualizacja dostępna będzie od 24 kwietnia 2019 roku dla posiadaczy gry. W grze pojawi się całkiem nowa aktywność – Live Summit. Twórcy gry zapowiedzieli również inne niespodzianki, które jeszcze nie zostały ogłoszone na ten czas. Jedną z takich niespodzianek są tajemniczne zajawki “Czerwonej furii” oraz “Niebieskiej burzy”.

Zajawka “Czerwonej furii” to zapowiedź maszyn Mitsubishi Motors, które trafią do The Crew 2 z aktualizacją Hot Shots. Fani japońskich samochodów powinni być ukontentowani tą wiadomością.

Zajawka “Niebieskiej burzy” to zapowiedź, która jest jeszcze bardziej tajemnicza. Jednak prezentuje się monumentalnie. I pozostaje czekać na więcej oficjalnych informacji. Zobaczyć na materiale można pojazd typu RallyCross, z którego bije niebieski blask i niebieskie błyskawice.

Live Summit to cotygodniowe playlisty zawodów PvP, które składają się z dziewięciu aktywności oferowanych przez The Crew 2. Live Summit zaoferuje nam różne poziomy nagród od brązu do platyny. Tym wyższy poziom nagród tym lepsze zdobycze. Aktywności w Live Summit mają być zróżnicowane jak to tylko możliwe. Według twórców gry, każdy Live Summit cechuje wyjątkowy charakter.

The Crew 2 dostępne jest od 29 czerwca 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za grę odpowiada studio Ivory Tower. Wydawca gry jest Ubisoft. Moją recenzje The Crew 2 znajdziecie pod tym adresem.