Wydarzenie Horizon w Defiance 2050

Chociaż wydarzenie Horizon zostało początkowo przeniesione na inny termin z powodów technicznych. Tydzień po pierwotnej dacie startu, w poniedziałek 6 maja 2019 roku serwery Defiance 2050 zostały zaktualizowane o wydarzenie Horizon. Co nieco informacji o nowej zawartości w grze poniżej.

Wydarzenie Horizon początkowo ma trwać do 20 maja 2019 roku, jednak zważywszy na tydzień opóźnienia, twórcy gry zapewne przedłużą nam zabawe.

Ale o samym wydarzeniu nie jest ten wpis. Ponieważ od 6 maja w grze dostępna jest również nowa klasa Engineer. Chociaż planowana była ona na późniejszą aktualizacje Shadows Over Paradise. Klasa Engineer dostępna jest w The Crater za 1000 sztuk waluty Hunter Commendations. Walute tą można zdobyć od 50 poziomu za wykonywanie dziennych i tygodniowych zadań.

Umiejętnościami klasy Engineer w Defiance 2050 są między innymi przyzywanie pomocnych dronów a nawet sterowanie własnych mechem. To na pewno potrafi wyróżnić podczas bitewnej zawieruchy ale również wśród znajomych.

Oprócz wydarzenia i nowej klasy w grze dostępna jest też nowa moc dla broni – Cosmic Resonance.

Defiance 2050 dostępne jest od 10 lipca 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One jako gra Free to Play. Za grę odpowiada Trion Worlds.