Wszystko o pierwszych urodzinach The Crew 2!

Dokładnie rok temu 29 czerwca, wydano The Crew 2. Z tej okazji mam dla Was zwiastun rocznicowy oraz informacje o tygodniu urodzinowym w The Crew 2. A nowości w grze są bardzo kuszące. Łapcie za kółko albo kontrolery i śmigajcie po USA. Wydarzenie potrwa do 3 lipca 2019 roku.

Pierwszym powodem by świętować z The Crew 2 są nagrody Live, które na czas trwania wydarzenia pojawiają się znacznie częściej w swoich lokacjach. Skrzynie Live zyskały też więcej nagród. Dla porównania, nagrody Live zawierają zwykle dwie albo trzy modyfikacje do wybranej maszyny. Podczas wydarzenia możemy zdobyć całe siedem części modyfikacji dla pojazdu.

Twórcy gry z Ivory Tower przygotowali również specjalny Live Summit – Flying Germans. Za osiągnięcie platynowej rangi w zawodach, otrzymamy pojazd Porsche Cayman GT4 Wasp Edition. W bitwach PvP podwojono ilość fanów oraz pule nagród tygodniowych do 3 lipca.

Czym było by świętowanie bez nowych pojazdów w naszej kolekcji. Podczas tygodnia rocznicowego przecenione zostały o 30% przewodnie maszyny w swoich dyscyplinach. Przeceny dotyczą tylko Kredytów Ekipy.

  • Lamborghini Gallardo LP 570-4 Superleggera (Street Race) Środa 26 czerwca
  • Ferrari F40 (Street Race) Czwartek 27 czerwca
  • Mercedes-AMG GT3 (Touring Car) Piątek 28 czerwca
  • Lamborghini Egoista (Hypercar) Sobota 29 czerwca
  • Koenigsegg Regera (Hypercar) Niedziela 30 czerwca
  • MV Augusta F4 RR (Street Race) Poniedziałek 1 lipca
  • RUF CTR-3 Drift Edition (Drift) Wtorek 2 lipca

Od 26 czerwca do 3 lipca 2019 roku, nabyć możemy z okazji wydarzenia też kultowy 1965 Chevrolet Corvette C2. Koszt takiego wozu to tylko 1 Kredyt Ekipy albo 7 Buksów.

Teraz czas należy do Was z The Crew 2 albo nie :). Jest tyle do odkrycia śmigając w swoich wozach w The Crew 2, a cały czas ilość aktywności nieco wzrasta.

Please Login to comment
Facebook
Twitter
YouTube