The Elder Scrolls Online: Wrathstone trafił na konsole

Sezon Smoka na konsolach rozpoczął się równo z premierą rozszerzenia Wrathstone do The Elder Scrolls Online. Dodatek trafił na konsolowe serwery gry w dniu 12 marca 2019 roku. Wraz z duża aktualizacją Update 21 dla wszystkich.

Wrathstone zawiera dwa nowe lochy – Depths of Malatar oraz Frostvault. Lochy bez zmian są dostępne na poziomie trudności normalnym oraz dla weteranów. Gdy ktoś z czteroosobowej drużyny aktywuje specjalny zwój przed finalną walką na poziomie Veteran, aktywowany zostanie tryb Hard. W którym do zgarnięcią jest nieco więcej nagród za zwycięstwo. Jednak osobiście napisze, że sam poziom Veteran sprawi Wam nie małe wyzwanie. Twórcy The Elder Scrolls Online z Zenimax znani są z tego, że tworzą dodatkowe lochy i same rozszerzenia nieco trudniejsze aniżeli w dniu premiery gry. Dlatego jeśli chcesz zwyciężyć na poziomie Veteran zbierz solidną drużyne przed wyprawą.

Cena Wrathstone to 1500 koron. Dla posiadaczy subskrypcji ESO Plus, dostęp do rozszerzenia jest darmowy.

Aktualizacja Update 21 zawiera wiele nowych usprawnień gry. Między innymi wprowadziła do gry Zone Guide oraz szczegółowszy interfejs gildiowych handlarzy. Dodatkowo w The Elder Scrolls Online pojawiła się całkiem nowa mapa w trybie PvP Battlegrounds. Wraz z nowymi nagrodami w Cyrodiil. Nowości jest jeszcze więcej, ale są to już zmiany albo poprawki. Jednak, które mogą też na nowo rozpalić w Was ogień i powrót do The Elder Scrolls Online.

Nawiązując do Sezonu Smoka, w marcu otrzymamy jeszcze wyczekiwane zadanie prologowe Elsweyr, dostępne dla wszystkich. Zadanie trafi do The Elder Scrolls Online już 25 marca 2019 roku. I może spotkamy już pierwsze smoki w tym prologu.

The Elder Scrolls Online: Elsweyr dostępne będzie od 4 czerwca 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. I będzie to punkt kulminacyjny Sezonu Smoka. Poznamy wtedy historie Abnur Tharna oraz samozwańczej królowej Imperium Euraxie. Odkryjemy również historie smoków w The Elder Scrolls Online. Szykuje się solidna porcja zadań i rozgrywki.