W jednej szczególnie smakowitej wymianie zdań na subreddicie poświęconym teorii spiskowej dwóch stylistów fryzur pokłóciło się o brwi Mangione.

Jeden z użytkowników napisał: „Byłem stylistą fryzur 20 lat temu, nikomu brwi nie rosną tak szybko w trzy dni”. – To było na egzaminach komisji stanowej. Włosy na głowie rosną o ćwierć cala na miesiąc. Włosy na brwiach rosną powoli.

Inny użytkownik odpowiedział: „Jestem także stylistą fryzur i pracuję z modelkami”. „Różne oświetlenie i różna mimika powodują różne cienie na zdjęciach. Ten facet próbuje rozpocząć rewolucję. „Nie spiskujcie w imię tego, co jest dla ludzi”.

To jednak tylko jedna z teorii spiskowych krążących na temat Mangione. Inna popularna teoria dotyczy liczby 286 i jej licznych powiązań z rzekomym strzelcem.

Na swoim profilu na X Mangione pokazał Pokémona Brelooma, który jest 286. Pokémonem. Mangione opublikował także dokładnie 286 postów na X, kiedy został aresztowany. 286 to także kod Korzystają z nich firmy ubezpieczeniowe Kiedy „nie dotrzymano terminu odwołania w przypadku roszczenia zdrowotnego”.

Inni użytkownicy TikToka wskazali na możliwy związek z Biblią, w której znajduje się Księga Przysłów 28:6: „Lepszy jest biedny, który chodzi w swej nieskazitelności, niż bogaty, który jest kręty na swoich drogach”.

Wreszcie niektóre osoby twierdziły w Internecie, że odległość między miejscem strzelaniny a McDonaldem, w którym widziano Mangione, wynosi 400 km. Jednakże, Według Map GoogleOdległość wynosi w rzeczywistości 279 mil.

Niezależnie od odległości między tą lokalizacją a Manhattanem, lokalizacja McDonald’s sama w sobie dała początek pewnym teoriom spiskowym, jak widać na plakacie z Reddita, który postanowił udokumentować liczne powiązania między grą planszową Monopoly a strzelaniną.

Najpierw poinformował, że w plecaku znalezionym przez policję w Central Parku znajdowały się wirtualne pieniądze. Zauważył również, że w Altoona znajduje się linia kolejowa Pennsylvania Railroad, jedna z czterech linii kolejowych wystawionych na sprzedaż w standardowej amerykańskiej wersji gry. Wreszcie plakat podkreśla fakt, że McDonald’s przez dziesięciolecia prowadził kampanię promocyjną związaną z grą, choć na krótko ją wstrzymano na początku stulecia. masowe oszustwo Wśród nich znalazł się kluczowy informator i Gennaro „Jerry” Colombo, który twierdził, że jest członkiem rodziny mafijnej z Colombo, a także dziesiątki innych osób.

Source link