Święto Morrowind i darmowy trial ESO Plus już w The Elder Scrolls Online

Gracze The Elder Scrolls Scrolls nie mogą narzekać na brak wydarzeń i różnych rocznic, szczególnie w ostatnich kilkunastu miesiącach. Dzisiaj rozpoczeło się Święto Morrowind a by każdy miał dostęp do tej krainy, w tym samym czasie udostępniony został darmowy trial ESO Plus.

Co oferuje nam ESO Plus? Nielimitowaną torbe na surowce, swobodny dostęp do wszystkich rozszerzeń The Elder Scrolls Online, podwójne miejsce w banku, zwiększone doświadczenie o 10 procent i tak samo złoto czy szybszą nauke tworzenia, podwójne miejsce na Kryształy Transmutacyjne, zwiększona powierzchnia w każdym naszym domie oraz kończąc na możliwości farbowania strojów.

Darmowy trial ESO Plus rozpoczął się dzisiaj 7 lutego 2019 roku o godzinie 16:00. Potrwa on niecały tydzień, bo do 12 lutego 2019 roku godziny 16:00.

Jednak główną atrakcją jest Święto Morrowind, które rozpoczeło się 7 lutego 2019 roku o godzinie 16:00. Potrwa ono do 18 lutego 2019 roku godziny 16:00.

Każdy kto zbiera pióra Indryka, będzie miał taką możliwość za każde pierwsze zadanie z bossem czy z Delve (pomniejsze lochy) raz dziennie w Vvardenfell – podczas trwania wydarzenia. Święto Morrowind przewiduje również podwójne ilości zdobywanych surowców, nagród za zadanie dzienne i zdobyczy z bossów w Vvardenfell.

Podczas świętowania, oczywiście nie zabraknie zniżki na zakup rozdziału Morrowind. Morrowind przeceniony zostanie do 1750 koron, zaś Morrowind Collector’s Pack zawierający mniejsze dodatki związane z krainą, przeceniony będzie do 1050 koron.