Seria twórców o GreedFall oraz zapowiedź premiery

GreedFall to najnowsza gra studia Spiders, które odpowiada za takie gry jak The Technomancer i Bound By Flame. Tydzień temu ogłoszona została oficjalna data premiery a teraz opublikowany został pierwszy odcinek serii twórców o GreedFall.

Na zapowiedzi wyżej, GreedFall przypomina lubianą serie gier Risen. Z widocznym zacięciem studia Spiders. Naszym celem w GreedFall jest odnalezienie remedium na niszczycielską plage wirusa, która zawładneła starym światem. Krążą plotki o nowo odkrytej wyspie – Teer Fradee, na której podobno znajduję się panaceum.

W GreedFall doświadczymy wolność wyboru i ich skutki, budując przyszłość Teer Fradee. Czyli to co tygryski lubią najbardziej. Gra czerpie inspiracje z XVII wieku i ery baroku, w stworzonym od podstaw uniwersum studia Spiders. Sięgnij po klimat GreedFall z pierwszym odcinkiem serii twórców o grze.

Premiera GreedFall odbędzie się 10 września 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcami gry jest studio Spiders. Wydawcą jest Focus Home Interactive.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment