Remontuj mieszkania w Tools Up od 3 grudnia

Już 3 grudnia na konsolach (PS4, XONE i Switch) pojawi się gra Tools Up od polskiego studia The Knights of Unity. Na pierwszy rzut oka wygląda ona na bardziej pacyfistyczną wersję Gang Beast, gdzie zamiast walczyć naszym zadaniem będzie… urządzać remonty mieszkań?

Może nie brzmi to porywająco, ale już po obejrzeniu zwiastuna, oraz jedenastominutowego zapisu rozgrywki, możemy podejrzewać, że szykuje się ciekawa gierka imprezowa.

Razem z trójką znajomych będziemy musieli przeprowadzać remonty mieszkań. Naszym przeciwnikiem ma być zegar, albo my sami. Jak chwalą się twórcy gracze będą mogli ze sobą współpracować, bądź robić wszystko inne, aby remont nie doszedł do skutku. Będziecie mogli więc, malować ściany, zakładać nowe wykładziny, układać płytki na podłodze, ładnie sobie pomagać, albo wręcz przeciwnie, utrudniać wszystko i nawet przerzucać innych graczy przez ściany. Dodatkowo w grze ma pojawić się różnorodne otoczenie, które będzie wpływało na rozgrywkę.

A to wszystko okraszone kreskówkową oprawą graficzną.  Zapowiada się więc ciekawie i śmiesznie. Tools Up pojawi się już 3 grudnia za niecałe 20$.

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Velans Recent comment authors
Velans
Admin

Wygląda na dużą ilość czystego fanu, szczególnie z kimś na jednej kanapie ;). Nadmienić warto też ponownie, że gra pochodzi od polskiego studia :).