Premierowe wydarzenie Let’s Sing 2020 w Media Markt

Polski wydawca Let’s Sing 2020, Koch Media Poland zaprasza do sieci sklepów Media Markt, świętować premierę gry. Zaśpiewaj ulubioną piosenkę do mikrofonu albo telefonu i odbierz breloczek Let’s Sing 2020, wygrywaj nagrody czy kup grę w korzystnej cenie. Gruba akcja z okazji polskiej premiery gry, więc zwołaj swoją paczkę znajomych i zostań mistrzem karaoke z Let’s Sing 2020 – już w piątek 6 grudnia oraz w sobotę 7 grudnia w poniższych polskich miastach.

Wydarzenie odbędzie się w poniższych sklepach Media Markt:

  • Media Markt Poznań Avenida
  • Media Markt Wrocław Magnolia
  • Media Markt PH Matarnia Gdańsk
  • Media Markt Czeladź
  • Media Markt Katowice – Silesia

Informacje o Let’s Sing 2020, pełną liste piosenek oraz premierowy zwiastun gry udostępniam niżej. Rozkręć każdą impreze śpiewając samemu lub z znajomymi. Z najnowszą edycją Let’s Sing, możesz podążyć w ślady topowych artystów i zaśpiewać między innymi No Lie duetu Sean Paul & Dua Lipa czy Let Me Love You Rity Ory. A także inne ponadczasowe klasyki. Pełna lista piosenek w Let’s Sing 2020:

W Let’s Sing 2020 można bawić się do czterech graczy jednocześnie. Gra obsługuje mikrofony z SingStar oraz z specjalną appką, Twój telefon może także pełnić role mikrofonu. Zestaw z grą zawiera dwa mikrofony na USB. Gra umożliwia zabawę w sześciu trybach rozgrywki: Classic, Mixtape 2.0, Feat., Jukebox, World Contest, Let’s Party. Dodatkowo w sklepie dostępne są paczki z nowymi utworami, powiększające listę piosenek w Let’s Sing 2020.

Let’s Sing 2020 dostępne jest od 4 grudnia 2019 roku na konsolach PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Twórcami gry jest studio Voxler. Wydawcą gry jest Ravenscourt. Polskim wydawcą gry jest Koch Media Poland.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Masz opinię? Proszę wyraź ją :).x
()
x