Podrywacz Larry w czerwcu na konsolach!

Czy Larry będzie w formie i uda mu się poderwać jakieś piękne kobiety? Na to pytanie odpowiemy w czerwcu, gdy wydana zostanie nowa gra z Larrym, na konsolach. Pierwsza gra z Larrym pojawiła się w 1987 roku, więc spuścizna serii jest dość duża. Chociaż Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry otrzymało dużo mniej przychylnych recenzji z wersji komputerowej – z czego twórcy gry żartują na poniższym zwiastunie. To jednak Larry wciąż jest moją serią młodości i z wielką chęcią zagram. A najciekawsze, że nie udało mi się zagrać jeszcze w żadną poprzednią odsłone z Larrym.

Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry to “point & click” z ponad 30 ręcznie rysowanymi lokacjami oraz ponad 30 postaciami. Kobiet akurat nie zabraknie. Larry w grze przeniesie się w czasie z lat 80 do 21 wieku. Gdzie swoją charyzmą będzie zdobywał nowe szczyty w nowym świecie. Larry wraz z graczem będzie mógł decydować o kolejnym kroku, ponieważ świat gry ma być nieliniowy.

Leisure Suit Larry – Wet Dreams Don’t Dry wydany zostanie na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch w dniu 13 czerwca 2019 roku. Za grę odpowiada zespół Crazy Bunch. Wydawca gry jest Assemble Entertainment wraz z Koch Media.


Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment