Podbij Karaiby i rozwiń własne handlowe imperium z Port Royale 4

Symulator handlu na Karaibach w XVII wieku – Port Royale 4, który zapowiedziany został podczas Gamescom 2019 wydany zostanie w trzecim kwartale 2020 roku. Dlaczego warto zainteresować się tym tytułem? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

Port Royale 4 to kontynuacja serii Gaming Minds Studios i Kalypso Media po urokliwym Port Royale 3 jeszcze z PlayStation 3 i Xbox 360. Gra posiadać będzie usprawnienia, które na starszych konsolach były trudne do osiągnięcia. Pisze tutaj o przeniesieniu do Port Royale 4 kompletnych Karaibów, likwidacji uciążliwych ekranów ładowania pomiędzy mapą a osadą. Kolejną nowością w grze będą turowe walki morskie do dziesięciu statków na każdą ze stron, kapitańskie taktyki czy drzewko umiejętności. Bardziej leniwi gracze będą mogli korzystać także z automatycznej walki. To jeszcze nie wszystkie nowości, które udało mi się zebrać o Port Royale 4. Wybór nacji zostanie znacznie dopieszczony z unikalnymi zaletami i wadami, które wpłyną na rozgrywke. Tak samo wybór jednego z czterech bohaterów.

Ale o czym będzie Port Royale 4? W grze przejmiesz kontrole nad młodym gubernatorem małej kolonii by przemienić ją w prosperujące handlowe imperium. Liczyć można też na walki morskie czy podbijanie wrogich miast. Zapowiedź wideo Port Royale 4 znajdziesz również tutaj.

Please Login to comment
Facebook
Twitter
YouTube