Odkryj przyszłość gier na PlayStation 5

Nowe detale o PlayStation 5 zostaną odkryte w czwartek, 4 czerwca o 22:00 godzinie, jak Sony Interactive Entertainment poinformowało wczoraj. Prezentacja zawierać będzie pierwsze spojrzenie na gry PlayStation 5, oraz transmitowana będzie w serwisie YouTube i Twitch.

Po raz pierwszy prezentacja Sony odbędzie się w pełni cyfrowo – bez fizycznej konferencji. Czwartkowa prezentacja ma być jedną z kilku takich wydarzeń przed premierą PlayStation 5, więc widzowie nie otrzymają wszystkich informacji o nowej generacji, jednak i tak można oczekiwać wielkiego dnia dla PlayStation.

Gry, które zostaną pokazane reprezentują w branży najlepsze innowacyjne studia z całego świata. Studia zarówno mniejsze i większe, ciężko pracowały nad tworzeniem gier, które pokażą potencjał sprzętu – komentuje prezydent Sony Interactive Entertainment, Jim Ryan.

Premiera PlayStation 5 odbędzie się w zimowe święta 2020 roku, o jeszcze nieokreślonym dniu premiery. Mam nadzieję, sprawimy, że będziesz dumny – dodaje Jim Ryan na zakończenie ogłoszenia.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x