Odkryj argońskie Czarne Mokradła tylko w The Elder Scrolls Online: Murkmire od 6 listopada

Twórcy z ZeniMax Online obiecali nam nowe rozszerzenia do The Elder Scrolls Online co każdy kwartał roku kalendarzowego i jak na razie studio wywiązuje się perfekcyjnie z swojego zadania.

Najnowsze DLC to Murkmire, które zostało zapowiedziane już przy poprzednim rozszerzeniu Wolfhunter do The Elder Scrolls Online. W Murkmire zwiedzimy ojczyzne Argonian czyli Czarne Mokradła (Black Marsh). Oprócz krainy do odkrywania otrzymamy nową linie fabularną powiązaną z rasą Argonian, arenę Blackrose Prison, nowe przedmioty i sety oraz kolejną darmową aktualizację gry “Update 20“.

W nowej aktualizacji pod tytułem “Update 20” pojawią się zmiany na lepsze w systemie dekorowania własnych domów, jak możliwość cofania czy przenoszenia wielu elementów w tym samym czasie, kończąc na przedmiotach muzycznych odgrywających z pewnością wpadające w ucho dźwięki. Wprowadzona zostanie również ważna zmiana w Cyrodiil, która pozwoli graczom niszczych mosty i inne ważne budowle za pomocą maszyn oblężniczych.

Dodatek Murmire pojawi się na serwerze The Elder Scrolls Online już 6 listopada 2018 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Murkmire będzie można zakupić w sklepie koronnym, za jeszcze nie znaną kwotę koron. Posiadacze subskrypcji ESO Plus otrzymają natychmiastowy dostęp do rozszerzenia.

Jednak mam dobrą wiadomość, dla osób które nie chcą wydawać gotówki na DLC. Murkmire będzie do zdobycia również za systematyczne logowanie się do gry w ramach dziennych nagród! Dokładniej dodatek Murkmire będzie wymagał zalogowania się raz dziennie przez 24 dni w listopadzie 2018 roku.

Dostępne jest już w The Elder Scrolls Online zadanie wprowadzające do historii Argonian, więc nie czekajcie i sprawdźcie czy Czarne Mokradła przypadną Wam do gustu.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment