Nowy GRID nadciąga. Powrót serii po 5 latach

Seria GRID powraca na trase! Nowa odsłona to po prostu GRID. Poprzednia odsłona, GRID: Autosport wydana została w czerwcu 2014 roku na poprzednią generacje konsol. Z tego względu seria po raz pierwszy zawita na PlayStation 4 i Xbox One.

Codemasters znane jest z wysokiej jakości ich gier, więc jeśli chodzi o GRID możecie spać spokojnie. Chociaż GRID: Autosport nie przekonał mnie, szczególnie tym, że trafił w moje ręce pod sam koniec poprzedniej generacji. Wtedy byłem już zafascynowany możliwościami nowych gier i konsol. To powrocie serii daję ogromnie większą szanse.

W GRID spodziewać możemy się maszyn kategorii GT, Touring, Stock, Muscle, Super-Modified i więcej. Na wyścigach typu Circuit, Street Racing, Oval, Hot Laps, Point-to-Point, World Time Attack. Więc nie będą to wyścigi offroad czy rajdy klasyczne. Przed nami ulice a między nami tylko przeciwnicy.

Wspomnieć trzeba o współpracy Fernando Alonso, który został oficjalnym konsultantem GRID. Smaczki związane z Fernando Alonso znajdą się w końcowej grze, tak jak sama postać.

By już dłużej nie trzymać Was w napięciu. GRID wydany zostanie 13 września 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za grę odpowiada Codemasters. Polski wydawca GRID nie jest jeszcze znany.

Umilić oczekiwanie mogę tylko oficjalną zapowiedzią wideo. GRID już oficjalnie.


Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment