New Game+ w Metro Exodus! Aktualizacja napromieniuje Was ponownie

Metro Exodus w dniu 26 marca otrzymało 6GB aktualizacji na wszystkich platformach. Aktualizacja dodała tryb New Game+, komentarze twórców z 4A Games, wsparcie myszki i klawiatury dla Xbox One, wsparcie diody Dual Shock 4, pełną ukraińską lokalizację, polepszoną czułość kontrolera oraz wiele więcej usprawnień. Pora wrócić do Metro Exodus, bo jest po co.

Przede wszystkim aktualizacja z New Game+ jest dostępna dla wszystkich posiadaczy gry. Twórcy z 4A Games zapowiedzieli też pierwsze rozszerzenie Metro Exodus dla posiadaczy Expansion Pass, które zostanie oficjalnie ogłoszone w bliskiej przyszłości.

Tryb New Game+ pozwala ustawić sobie poprzeczkę wyżej niż poziom trudności Stalker, poprzez kilka ważnych odnotowania opcji. Wyzwanie goni wyzwanie. A przetrwanie nabiera ogromnego sensu. Moje drugie przejście Metro Exodus rozpocząłem na poziomie Stalker wraz z trybem Maniak z New Game+. Tryb Maniak nie posiada zapisu gry podczas rozgrywki, jedynie między rozdziałami. Warto wspomnieć, że New Game+ w Metro Exodus dostępne jest po pierwszym skończeniu gry. Znalazła się też marchewka dla łowców trofeów. Wraz z New Game+ pojawiły się trzy nowe brązowe trofea związane z tym trybem.

W między czasie zapraszam do śledzenia naszego kanału Youtube gdzie pojawiać się będą wideo streamy z mojego drugiego przejścia Metro Exodus z New Game+. Ustawiając sobie najwyższy poziom trudności plus najtrudniejszy modyfikor i tryb Maniak, drugie przejście gry z pewnością nie będzie należało do najłatwiejszych ale satysfakcja gwarantowana. To przecież tygryski lubią najbardziej.

Komentarze deweloperów dostępne są wraz New Game+. Czyli dostępne po pierwszym skończeniu gry. Jest to jeden z modyfikatorów możliwych do wybrania w New Game+. Swoją drogą zostały wkomponowane w rozgrywkę, tak jakby taśmy były częścią gry. Z taśm znajdowanych w Metro Exodus dowiemy się więcej o produkcji od kuchni.

Metro Exodus dostępne jest od 15 lutego 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za gre odpowiada ukraińskie studio 4A Games. Polskim wydawcą gry jest Techland.

Wszystkie nowości, poprawki i usprawnienia z tej aktualizacji znajdziecie na stronie Metro Exodus.