Moonlighter przekroczył milion sprzedanych kopii

W dniu 29 maja 2020 roku pojawił się pierwszy dodatek “Between Dimensions” do Moonlighter, dzień ten był też drugimi urodzinami gry. O Between Dimensions pisał już Benk w tej publikacji. Ja natomiast przekażę Wam, że Moonlighter osiągnął milion sprzedanych kopii, krótko przed drugą rocznicą gry.

Również 11 bit studios dodaje, “Największą ilość zysków wygenerowała wersja na Nintendo Switch. Natomiast łączna ilość graczy posiadających Moonlightera na wszystkich platformach – konsolach oraz PC – osiągnęła 3,5 miliona.

“Moonlighter to dla nas moment przełomowy, który wpłynął na to jakim studiem jest dziś Digital Sun. Taki wynik, osiągnięty w momencie premiery konsolowej wersji największego dotychczas dodatku do gry, to coś niesamowitego. Dziękujemy wszystkich naszym graczom za nieustające wsparcie” – mówi CEO Digital Sun, Javi Gimenez.

Za Moonlighter odpowiada hiszpańskie studio Digital Sun. Wydawcą gry jest polskie 11 bit studios. Dzięki uprzejmości wydawcy, możecie oczekiwać mojej recenzji Moonlighter oraz Between Dimensions.

Dla przypomnienia, rozszerzenie Between Dimensions dostępne jest od 29 maja 2020 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch w cyfrowej dystrybucji w cenie 6.99 Euro.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x