Materiały o GreedFall, które przygotują nas do premiery

Wydawca Focus Home Interactive z studiem Spiders promują ich najnowsze dzieło – GreedFall. I robią to bardzo skutecznie. Studio Spiders składa się tylko z dwudziestu członków, jednak pasja do opowiadania i tworzenia gier pozwoliła powołać na świat ich kolejny i nie byle jaki tytuł.

Poprzednia gra studia Spiders, The Technomancer nie zdobył dużej liczby fanów, chociaż osobiście doceniam każdą sesje z tym tytułem. W The Technomancer doświadczyłem nieco liniowe tereny jednak zalążek wolności jest w tym, które zadanie chciałem wykonać. Teer Fradee – miejsce gry w GreedFall będzie natomiast czymś co dostarczy nam wolności. Zachowując przy tym najlepsze elementy z poprzednich gier studia Spiders. Twórcy przygotowują się do ich magnum opus.

Jestem pewny, że Studio Spiders wyciągneło wnioski po słabym zainteresowaniu The Technomancer czy Bound by Flame. Widać to już na przedpremierowych materiałach, które zachwycają nie jednych graczy. Wolność gry w Teer Fradee, wolność wyboru, wolność przynależenia do frakcji, barokowe uniwersum GreedFall, wolność w rozwoju swojego bohatera. Takie gry RPG powinny się tworzyć.

Dla niewtajemniczonych jeszcze o czym będzie GreedFall. Nasz bohater jest dyplomatą, który próbuje odnaleźć panaceum na niszczycielskiego wirusa. Cel ten skierował go na nowo odkrytą wyspę Teer Fradee, na której podobno znajduje się remedium. Głodni więcej informacji? Nie omijajcie więc GreedFall i zagrajcie w najszybszym czasie, a tymczasem zapraszam do zapoznania się z zwiastunami.

Premiera GreedFall odbędzie się 10 września 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcami gry jest studio Spiders. Wydawcą jest Focus Home Interactive.

Please Login to comment