Kultowe rajdowe auta prezentują swoje wdzięki w DiRT Rally 2.0

Na nowym zwiastunie DiRT Rally 2.0 zatytułowanym “Przez lata” ujrzeć możemy jak rajdowe klasyki radzą sobie na torach. Prezentują się one w akcji niezwykle okazale i oczywiście skutecznie. Oprócz aut, mam również parę innych informacji o grze.

Między innymi w grze znajdą się trasy z Polski, które są wychwalane przez rajdowego konsultanta Codemasters – Jon Armstrong. Z tego co widziałem podczas live-streamu z studia, jedna z polskich tras jest z bardzo szybkim tempem, ale i wąska na większości odcinku. Podczas tego przejazdu widać było nasze cechy krajobrazu jak tradycyjne polskie wsi, co od razu poprawiło mi humor.

Najnowszy zwiastun przedstawia takie auta jak Alpine Renault A110 1600 S, Ford Escort Mk II, Audi Sport Quattro S1 E2 oraz Subaru Impreza 1995.

Kolejną informacją jest, że w DiRT Rally 2.0 poczujemy degradacje toru. Przez co czasami lepiej będzie wystartować za pierwszymi pojazdami.

Premiera DiRT Rally 2.0 odbędzie się 26 lutego 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Edycja Deluxe pozwoli między innymi grać cztery dni wcześniej, 22 lutego. Za gre odpowiada studio Codemasters. Polskim wydawcą gry jest Techland.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment