Kinowe przygody Ghostbusters powracają. Remaster w październiku

Ghostbusters: The Video Game wydane zostało dziesięć lat temu w 2009 roku i wyprodukowane przez Terminal Reality. Gra trafiła na takie konsole jak PlayStation 3, Xbox 360 czy PlayStation Portable. Z okazji 35-lecia serii, gra ponownie zawita na naszych systemach w wersji Remastered. Za odświeżenie gry odpowiada studio Saber Interactive.

Jako początkujący pogromca duchów współpracować będziesz z ulubionymi postaciami z kinowych hitów. Między innymi z zespołem Ghostbusters: Stantz, Spengler, Venkman czy Zeddemore. Warto nadmienić, że głosu tym postaciom użyczą filmowi aktorzy. Manhattan ponownie został zasiedlony przez duchy i demony, tylko ekipa Ghostbusters potrafi zapanować nad tymi stworzeniami.

Ghostbusters: The Video Game Remastered nie tylko posiada oryginalnych aktorów ale również unikalną historie stworzoną przez Dana Aykroyd i Harolda Ramis – twórców filmu i aktorów odgrywających główne role.

Premiera gry odbędzie się 4 października 2019 roku na konsolach PlayStation 4, Nintendo Switch i Xbox One. Producent gry Saber Interactive udostępnił nowy zwiastun Ghostbusters: The Video Game Remastered zapraszający do kupna gry.


Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

0 0 vote
Ocena
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x