Finał Sezonu Smoka z Dragonhold! Zagraj w prolog Dragonhold

Sezon Smoka w The Elder Scrolls Online rozpoczął się z dodatkiem Wrathstone w marcu 2019 roku, który zapowiedział pojawienia się smoków w Tamriel. Następnym etapem był rozdział Elsweyr w czerwcu, który wprowadził do ESO zupełnie nowe tereny opanowane przez smoki i nową klase Nekromanty. Wysoki pułap był kontynuowany wraz z lochami Scalebreaker w sierpniu. Sezon Smoka zakończy się dodatkiem Dragonhold w listopadzie, w którym temat smoków przejdzie w punkt szczytowy.

W Dragonhold można liczyć na wyjaśnienie wielu wątków a wielki powrót zaliczy Sai Sahan – dowódca Dragonguard oraz nasz kompan z głównej linii fabularnej. Jednak zanim wgryziemy się w Dragonhold, przedsmak historii otrzymujemy w prologu, który jest już dostępny dla wszystkich posiadaczy The Elder Scrolls Online.

Rozpocząć zadanie prologowe Dragonhold można poprzez sklep koronny, gdzie znajduje się “List od Kasury”. Następnie przyjdzie nam odszukać imperialnego kuriera Hinzuura, w początkowych miastach Vulkhel Guard, Daggerfall City albo Davon’s Watch. Nagrodą za prolog Dragonhold jest unikalne memento Dragonhorn Curio oraz baner Dragonguard do wykorzystania w domach graczy. A osobiście zapraszam na moje transmisje z The Elder Scrolls Online, gdzie dzisiaj albo jutro podejmę się zadania prologowego Dragonhold.

Rozszerzenie The Elder Scrolls Online: Dragonhold dostępne będzie od 5 listopada 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Please Login to comment
Facebook
Twitter
YouTube