Film kinowy One Piece: Stampede z trzecim zwiastunem

Pisałem już wcześniej, że One Piece: Stampede będzie najlepszym filmem kinowym serii, ale jeśli znajdziemy jeszcze tutaj niedowiarków to udostępniam najnowszy trzeci zwiastun dzieła. Zwiastun po raz pierwszy pokazuje pełne sceny. A wszystko będzie krążyło wokół wielkiego pirackiego festiwalu, który złączy drogi wszystkich złych i dobrych bohaterów.

One Piece: Stampede premiere będzie miał 9 sierpnia 2019 roku w Japonii. Film jeszcze bardziej podgrzeje letnią atmosfere. Jako, że festiwal piratów zbierze w jedno miejsce wszystkich antybohaterów i bohaterów, można oczekiwać filmu pełnego akcji. Nie wiadomo na ten czas, czy dzieło dostępne będzie w polskich kinach. Jednak polskie tłumaczenie filmu z pewnością pojawi się w miare szybko w internecie.

Obok trzeciego zwiastunu One Piece: Stampede, pojawił się też oficjalny plakat promujący film kinowy.

One Piece to seria anime i mangi stworzona prze Eiichiro Odę, zdobywająca uznanie na całym świecie. W Japonii manga bije kolejne rekordy sprzedaży. Seria rozpoczeła się w grudniu 1997 roku. Pierwszy odcinek anime zaś pojawił się w 1999 roku wyprodukowany przez Toei Animation. Oficjalna strona filmu One Piece: Stampede dostarcza nieco więcej grafik.