Dauntless trafił w ręce graczy. Pełny cross-play

Dauntless zasiliło biblioteke darmowych gier na PlayStation 4, Xbox One i komputerach. Gra możliwa jest do pobrania za darmo od 21 maja 2019 roku. Wcześniej wybrańcy mogli wypróbować ten tytuł w testach beta. Twórcy Dauntless z Phoenix Labs podzielili się najważniejszymi informacjami o samej grze.

To co na mnie zrobiło wrażenie to pełna rozgrywka międzyplatformowa. Na czym polega? Przyłączając swoje konto Dauntless do Epic Games możemy rozwijać jednocześnie swoje postacie na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach. To nie wszystko. Możemy grać bez granic platformowych. Gracze z PlayStation 4, Xbox One i komputerów mogą spotkać się podczas rozgrywki, wymieniać wiadomościami, razem polować czy nawet być w tej samej gildii. Jest to pierwsza gra w wsparciem trzech platform jednocześnie od premiery.

U mnie Dauntless już się pobiera, więc po ograniu tego kodu będę wstanie napisać więcej. A dla graczy zainteresowanych pozycją albo jeszcze nie przekonanych udostępniam oficjalny zwiastun premierowy Dauntless.

Podsumowując. Dauntless posiada pełną rozgrywkę międzyplatformową. Kooperacyjny RPG, który przypomina Monster Hunter. Jest całkowicie darmowa. Poprzez połączenie trzech platform – jedna wielka społeczność. Myśle, że warto przynajmniej wypróbować grę.

Please Login to comment