Consolezone.pl

Twoja strefa gier wideo

Cudowny zwiastun The Elder Scrolls Online: Elsweyr. Prolog dostępny w grze

Bethesda obchodzi 25 lecie serii The Elder Scrolls niezwykle hucznie z The Elder Scrolls Online. Nowy zwiastun Elsweyr, premiera misji prologowej Elsweyr w grze, przeceny oraz darmowy tydzień z grą. Jest o czym pisać.

Jeszcze gorący zwiastun The Elder Scrolls Online: Elsweyr, który został opublikowany pare godzin temu. Zawiera wszystko co potrzebne by zapoznać się z nowym rozdziałem The Elder Scrolls Online. Zaś fani gry zostaną naelektryzowani tym zwiastunem, gwarantuje.

Misja prologowa Elsweyr dostępna jest już dla wszystkich posiadaczy gry. Nie musisz posiadać ani dodatku z lochami Wrathstone czy zamówionego Elsweyr. Po prostu ciesz się Sezonem Smoka.

By rozpocząć prolog Elsweyr. Odnajdź Anais Davaux w każdym z tych miast w przymierzach, jak Vulkhel Guard, Daggerfall City, Davon’s Watch. Albo otwórz sklep koronny i kup za darmo przedmiot Sealed Imperial Summons i użyj go z swojego inwentarza. Za wykonanie misji prologowej otrzymamy między innymi unikalną pamiątkę, pozwalającą przyzywać grupe widmowych małych smoków. Brzmi dobrze? Jest jeszcze coś. Po wykonaniu prologu Elsweyr możemy raz każdego dnia podjąć się zadania od Zahiri, która pojawiła się w Grathwood przy wejściu do Elsweyr. To codzienne zadanie może wynagrodzić nas w część emotki Guar Stomp.

Od 28 marca do 3 kwietnia 2019 roku, możesz grać w The Elder Scrolls Online całkowicie za darmo na wszystkich platformach, na których gra się pojawiła. Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie.

Dostępne są również przeceny na The Elder Scrolls Online oraz The Elder Scrolls Online: Summerset, które potrwają do początku kwietnia. Wszystko co trzeba znajdziecie również na oficjalnej stronie.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment