Consolezone.pl

Consolezone.pl

Twoja strefa gier wideo

Black Friday w PlayStation Store

Black Friday oficjalnie zaczyna się 29 listopada, ale Sony wie, że nie ma na co czekać i już przyszykował dla nas super oferty na swoją platformę. Będziemy mogli kupić takie tytuły jak: Marvel’s Spider-Man, God of War, The Outer Worlds czy Red Dead Redemption 2.

Black Friday to najpopularniejszy okres w roku, czas największych wyprzedaży. Ten najtańszy czas w roku pochodzi z Stanów Zjednoczonych i odbywa się w pierwszy piątek, zaraz po Święcie Dziękczynienia. Po jakiś czasie rozrosło się to na globalną skalę i teraz niemalże w każdym kraju możemy cieszyć się zniżkami.

PlayStation już zaprezentowało nam swoją ofertę. Będzie ona trwać od dzisiaj czyli 23 listopada do 2 grudnia. Na PlayStation Store możemy znaleźć ponad 200 gier oraz DLC, przecenionych o nawet 60%.
Aby nie było tego za mało, dostajemy również 25% zniżki na roczną subskrypcję PlayStation Plus, czyli zapłacimy 180 zł zamiast 240 zł.

Mam dla was tutaj kilka najciekawszych tytułów do kupienia:

Kiri
Autor: Kiri

Please Login to comment
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Velans Recent comment authors
Velans
Admin

Metro Exodus za 79 zł?! Brać ;). Jeden z najlepszych fabularnych FPSów tego roku. Chciałbym wyrwać Destiny 2: Porzuceni za nieco 55 zł ale na ten moment mam inny cel do robienia więc muszę się wstrzymać jeszcze z zakupem :). A Wy co kupujecie :)?