Bądź gotowy na For Honor. Efektowny materiał przedstawia Marching Fire

Już 16 października odbędzie się premiera największego jak dotąd rozszerzenia For Honor: Marching Fire. Marching Fire ma być nowym rodziałem gry, jak tłumaczą twórcy z Ubisoftu Montreal. Największe rozszerzenie od premiery For Honor zostało zapowiedziane efektownym zwiastunem filmowym na E3 2018 w czerwcu.

By nie trzymać Was w napięciu, poniżej świetny materiał omawiający aktualizacje Marching Fire.

Wraz z rozszerzeniem Marching Fire w dniu 16 października do gry trafi ogromna i darmowa aktualizacja. W grze dostępny będzie dla wszystkich tryb Breach, ulepszona i dopracowana grafika podczas rozgrywki, odmieniony inferfejs gry oraz po dwóch tygodniach możliwość zakupu herosów frakcji Wu Lin za stal – walute For Honor. I z pewnością to jeszcze nie wszystko.

Gracze, którzy zakupią rozszerzenie Marching Fire otrzymają natychmiastowy dostęp do czterech nowych bohaterów we wtorek. Również dostęp do trybu Arcade, czyli zmagań graczy z generowanymi przez gre przeciwnikami.

Wspomnę jeszcze o trybie Breach, który polegać będzie walkach graczy czterech na czterech, zadaniami trybu będzie obrona twierdzy bądź najazd na twierdze przeciwników. Również z użyciem maszyn oblężniczych.

For Honor premiere miało 14 lutego 2017 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Za grę odpowiada Ubisoft również jako wydawca. Wpis zakończę przypomnieniem oficjalnego ujawnienia Marching Fire podczas E3 2018. Każdy fan For Honor powinien znać jak to się zaczeło, więc bez upiększania epicki zwiastun Marching Fire.

Velans
Autor: Velans

Administrator i redaktor naczelny Consolezone.pl

Please Login to comment