Apex Legends Battle Pass tuż za rogiem. Pierwszy sezon dzisiaj?

Respawn Entertainment bardzo prawdopodobnie przygotowuje na dzisiaj dużą aktualizacje Apex Legends. Aktualizacja ta rozpocznie mocno oczekiwany pierwszy sezon w Apex Legends. Według zebranych informacji do gry trafi Battle Pass, nowa postać Octane, broń strzelająca ogniem czy neutralne postacie.

Są to jeszcze nie oficjalne informacje. Jednak Apex Legends szczyci się wielką popularnością, więc nie zabrakło osób odkrywających nowych detali o grze. Aktualizacja zawierać będzie mogła jeszcze elementy o których nie wiemy. Pierwsze informacje o sezonach poznaliśmy już wcześniej za sprawą oficjalnej prezentacji zawartości na 2019 rok.

Przecieki sugerują, że za kilka godzin otrzymamy start pierwszego sezonu w Apex Legends. Battle Pass będzie do zdobycia za darmo oraz możliwe też w wersji płatnej. Zaoferuje on między innymi ekskluzywne nagrody dla aktywnych graczy Apex Legends. Wraz z rozpoczęciem pierwszego sezonu do gry trafi postać Octane.

Apex Legends dostępny jest za darmo od 4 lutego 2019 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Twórcami gry jest studio Respawn Entertainment. Wydawcą gry jest Electronic Arts. Pierwszy sezon gry rozpocznie się 12 marca 2019 roku, według nieoficjalnych informacji.