Home Aktualności Grupa Affinity Health dołącza do kliniki Baton Rouge

Grupa Affinity Health dołącza do kliniki Baton Rouge

16

MONROE, Luizjana (KNOE) – Affinity Health Group (AHG) przenosi swoją działalność kliniczną do kliniki The Baton Rouge.

W komunikacie prasowym AHG poinformowało, że zawarło umowę, której celem jest integracja zasobów, wiedzy specjalistycznej i usług w celu zapewnienia lepszej opieki nad pacjentem i rozszerzonych usług medycznych.

„Dołączenie AHG do kliniki Baton Rouge stanowi znaczący krok naprzód w naszej misji ekspansji i rozwoju na terenie całego stanu Luizjana” – powiedział dyrektor generalny kliniki Baton Rouge Edgar Silvey. „Uważamy, że podstawowe wartości, na których zbudowano nasze organizacje, czyli doskonałość kliniczna i służba społeczna, są ze sobą spójne. Zobowiązanie, jakie podjęliśmy wobec naszych pacjentów, aby zapewnić najwyższy poziom jakości usług opieki zdrowotnej, pozostanie najważniejszym czynnikiem przy każdej podejmowanej przez nas decyzji. Razem będziemy kontynuować tradycję opieki, którą Klinika kultywuje od 1946 roku.”

Umowa ta oznacza, że ​​AHG dołączy teraz do jednej z największych niezależnych grup dostawców w Luizjanie.

Dr David Yarbrough, prezes i dyrektor medyczny AHG, powiedział, że pomimo tej zmiany cel AHG pozostaje ten sam.

„Nasza koncentracja na zapewnianiu pacjentom wysokiej jakości opieki pozostaje w centrum wszystkiego, co robimy” – powiedział Yarbrough. „Dołączając do kliniki The Baton Rouge, nasi lekarze zyskają cenne narzędzia i zasoby, które pozwolą im skuteczniej świadczyć opiekę na tym samym poziomie wysokiej jakości”.

Aby dowiedzieć się więcej o Affinity Health Group, odwiedź ich stronę strona internetowa.

OBEJRZYJ: Zdrowie ArkLaMiss

źródło