Rozgrywający drużyny Browns Deshaun Watson po raz pierwszy poza sezonem podczas wtorkowego treningu na miniobozie pracował 7 na 7 przed reporterami i po sesji powiedział, że powrót na boisko był „prawdziwym błogosławieństwem”, ponieważ „ bardzo oddaliło się od czegoś, co w zeszłym roku wywołało wielki strach. ”

Największą paniką była kontuzja prawego barku, która wymagała operacji kończącej sezon. Watson rzucał co drugi dzień podczas OTA Brownsów w ramach protokołu mającego na celu przygotowanie jego ramienia do sezonu zasadniczego, a w poniedziałek powiedział, że nie wie, czy pozostaną na miejscu podczas obozu przygotowawczego.

Watson powiedział, że „zawsze są punkty kontrolne w trakcie całego procesu”, ale jego zdaniem jest w dobrym miejscu, gdy program pozasezonowy dobiega końca.

„Jestem w bardzo wygodnym miejscu” – powiedział Watson.

Watson zauważył, że w 2021 r. nie grał, a w 2022 r. został zawieszony na 11 meczów przed kontuzją, jaką doznał w zeszłym roku, i stwierdził, że te dłuższe nieobecności sprawiły, że docenia znaczenie każdego powtórzenia, które bierze, ponieważ nie może odzyskać tego czasu. Jeśli jesienią Watson wystartuje do akcji, w Cleveland będą się skupiać wyłącznie na teraźniejszości i przyszłości.źródło