Kibice bez biletów na jeden (lub więcej) z trzech Wycieczka Ery występy w Nowym Orleanie będą teraz musiały wydać więcej pieniędzy niż kiedykolwiek wcześniej, aby zobaczyć Taylor Swift w Crescent City.

Zaledwie kilka godzin po tym, jak Swift wróciła na scenę w Paryżu tuż po wydaniu swojego najnowszego albumu, Departament Torturowanego Poetyceny biletów na występy w Crescent City gwałtownie wzrosły, prawie trzykrotnie w przypadku wszystkich październikowych terminów.

Od piątku najtańsze ceny biletów Eras Tour na stronach zewnętrznych dostawców, takich jak Seat Geek, StubHub i Vivid Seats, wynosiły 1800 dolarów.

Porównaj to ze styczniem, kiedy najtańsze bilety na StubHub na piątkowe, sobotnie i niedzielne występy kosztowały po 1000 dolarów. W sierpniu, wkrótce po oficjalnej sprzedaży biletów, najtańsze bilety na StubHub kosztowały około 800 dolarów.

Dla tych, którzy rozważają miejsca na podłodze, ceny biletów wahają się obecnie od 4000 do 10 000 dolarów lub więcej.Taylor Swift występuje w Paris Le Defense Arena w ramach koncertu Eras Tour w Paryżu, czwartek, 9 maja 2024 r. (AP Photo/Lewis Joly)
Znaczną część dodatkowego wzrostu cen biletów można przypisać Swiftowi debiut kilku piosenek TTPD na setliście trasy.

Fani zauważyli, że większość jej występu została przearanżowana, ponieważ wycięto utwory z innych albumów, aby zrobić miejsce na nowy album, co w zasadzie zapewniło fanom zupełnie nowe wrażenia z trasy koncertowej.

Powrót Swift na scenę podczas europejskiej części trasy obejmował także kolekcję nowych strojów, co fani szybko pochwalili w mediach społecznościowych.

Gwiazdy „Cruel Summer” będą pojawiać się w Nowym Orleanie w Caesars Superdome od piątku 25 października do niedzieli 27 października, po dodaniu koncertów do Nowego Orleanu, Miami i Indianapolis w ramach rozszerzenia rekordowej trasy Eras Tour.

Jeśli jesteś jednym z wielu, którzy wciąż szukają biletów, oto kilka z nich wskazówki, jak nie dać się oszukać.

  • Trzymaj się renomowanych brokerów biletów i unikaj Craigslist i skalperów poza Superdome.
  • Sprawdź, czy sprzedawca należy do Krajowego Stowarzyszenia Brokerów Biletowych.
  • Poszukaj zasad zwrotu gwarancji w przypadku anulowania rezerwacji.
  • Korzystaj z metod płatności objętych ochroną kupującego.

źródło