Wprowadzenie do łowienia ryb w Rainbow Skies | Consolezone.pl – piszemy o grach wideo i konsolach

Rainbow Skies
Velans 7.07.2017 19:42

Wprowadzenie do łowienia ryb w Rainbow Skies

W Rainbow Skies oprócz standardowej walki czy odkrywania nowych terenów możliwe będzie zajęcie się łowieniem ryb. Do złapania będzie 50 różnych ryb, które możemy zjeść, sprzedać czy wykorzystać w zadaniach. Ryby podzielono na 10 odrębnych poziomów, gdzie do złapania ich potrzebna będzie odpowiednio wyższa jakościowo wędka.

Miejsca do łowienia będą możliwe do znalezienia w całym Rainbow Skies. Dodatkowo możliwe będzie znalezienie ukrytego łowiska gdzie złowimy również rzadsze ryby.

Zaczęcie zabawy w łowienie ryb jest bardzo proste. Po odblokowaniu odpowiedniej umiejętności i zdobyciu wędki, przy podejściu do któregoś akwenu uruchomi się odpowiednia akcja z łowieniem. Warto dodać, że łowienie będzie ograniczone na dzień. W jednym dniu będziemy mogli wykonać tylko ograniczoną ilość podejść. Taka ilość będzie niska na początku gry, jednak zwiekszać się będzie z naszym postępem w Rainbow Skies. Pierwszą wędkę zdobędziemy za darmo, jednak lepszej jakości sprzęt również będziemy musieli osobno zakupić.

Gdy zaczniemy łowienie gra automatycznie wybierze rybe. Naszym celem jest zmniejszenie punktów HP ryby do zera przed wyczerpaniem naszej staminy albo zakończeniem wszystkich tur. Tur z początku gry również będzie mało jednak z postępem zwiększyć będzie można ilość tur do ośmiu. W ciągu jednej tury można wykonać jedno polecenie. Za każde wykonane polecenie zaś otrzymywać będziemy doświadczenie w umiejętności łowieniu.

Wspomniałem o poleceniach podczas łowienia. Poleceniami będą między innymi lekkie pociągnięcie, mocne pociągnięcie, czekanie czy przywrócenie staminy. Poleceń także będzie więcej.

Podczas łowienia na ekranie wyświetlać będą się informacje jak aktualna używana wędka, nasz poziom łowienia, ilość staminy, pozostałe tury, nazwa ryby i jej ilość punktów HP oraz szacowana liczba staminy na następną ture.

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz