The Elder Scrolls Online z ESO Plus Bonus Event. Darmowy ESO Plus! | Consolezone.pl – piszemy o grach wideo i konsolach

The Elder Scrolls Online: Morrowind
Velans 3.07.2017 18:51

The Elder Scrolls Online z ESO Plus Bonus Event. Darmowy ESO Plus!

Od 5 lipca do 9 lipca w The Elder Scrolls Online trwać będzie nowe wydarzenie. Dokładniej dla użytkowników ESO Plus przewidziane są darmowe skrzynie z motywem Dwarven za zalogowanie się codziennie do gry. Zaś dla wszystkich graczy przewidziano darmowy ESO Plus Trial na czas trwania wydarzenia.

Darmowe Dwarven Crown Crates dla użytkowników ESO Plus zdobywa się przez codzienne zalogowanie podczas eventu. Łącznie pięć skrzyń do zdobycia za logowanie. Skrzynie otrzyma się 17 lipca na swoje konto. Możliwość zakupu przed wydarzeniem ESO Plus i nagrody będą również zdobywane.

Wszyscy, którzy nie posiadają ESO Plus otrzymają możliwość sprawdzenia usługi na czas trwania wydarzenia. ESO Plus Trial dostępny będzie od 5 lipca w sklepie gry do 9 lipca. W tym czasie każdy otrzyma pełną możliwość ESO Plus – czyli dostęp do każdego DLC, podwójne miejsce w banku, 10% bonusu do doświadczenia i złota czy podwójne miejsce w własnym domu. Jednak po aktywacji usługi na czas trwania wydarzenia nie otrzymamy możliwości zdobycia skrzyń.

Więcej informacji na oficjalnej stronie The Elder Scrolls Online.

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz