Spider-Man (PS4) – nowe fragmenty rozgrywki | Consolezone.pl – piszemy o grach wideo i konsolach

biernas 16.07.2017 15:40

Spider-Man (PS4) – nowe fragmenty rozgrywki

Kolejna odsłona przygód Człowieka-Pająka była jednym z wygranych na tegorocznym E3 i wiele znaków na niebie wskazuje iż może to być najlepsza gra ze Spider-Man’em w roli głównej. Pokaz gry zyskał przychylność fanów Pająka i zwiększył wśród nich „hype” na ten tytuł. Studio Insomniac Games odpowiedzialne za tę produkcję udostępniło kilka nowych informacji na jej temat oraz krótkie fragmenty rozgrywki i materiały zza kulis produkcji gry.

Dowiadujemy się m.in. tego, że Peter Parker w momencie rozpoczęcia gry ma mieć 23 lata i jest już doświadczonym superbohaterem. Scenarzyści starają się umiejętnie balansować pomiędzy ukazywaniem nam perypetii z życia Petera, jak i jego pajęczego alter-ego. Jednym z głównych przeciwników w grze ma być Mr. Negative. Pewne jest również to, że „Spider-Man” nie będzie w żadnym stopniu adaptacją czy też kontynuacją wchodzącego obecnie do kin „Spider-Man: Homecoming”, to kompletnie nowa historia, wykreowana przez twórców.

W nowe przygody Człowieka-Pająka od Insomniac Games zagramy najwcześniej w 2018 roku, nie podano niestety przybliżonej daty premiery. Gra będzie ekskluzywnym tytułem i trafi tylko na SONY PlayStation 4.

Poniżej wspomniany wyżej materiał zza kulis:

Dodaj komentarz

avatar
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Orkan
Gość

grafa zajebista 🙂

wpDiscuz