Raiders of the Broken Planet doczeka się otwartej bety przed premierą | Consolezone.pl – piszemy o grach wideo i konsolach

Raiders of the Broken Planet
Velans 8.09.2017 18:44

Raiders of the Broken Planet doczeka się otwartej bety przed premierą

Twórcy z MercurySteam ogłosili, że ich nowy tytuł Raiders of the Broken Planet otrzyma otwartą betę tydzień przed premierą gry. Beta będzie trwała dwa dni od 15 września do 16 września. Do dyspozycji podczas bety otrzymamy dwie misje do wykonania.

Pierwsza misja nazywać się będzie First Round i będzie to tutorial do gry przedstawiający Hareca – lidera tytułowych Raiders. Misja ta przezanczona będzie tylko dla pojedynczego gracza.

Druga misja to Hanging by the Thread i polegać będzie na przejęciu statku lotniczego i uwolnieniu legendarnego bohatera Lycus Dion. Ta misja będzie możliwa do zagrania w pojedynkę jak i z innymi graczami w trybie wieloosobowym.

Warto dodatkowo wspomnieć, że od premiery gry dostępny za darmo będzie prolog do Raiders of the Broken Planet. Gra Raiders of the Broken Planet dostępna będzie od 22 września 2017 roku na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Otwarta beta trwać będzie na obydwóch konsolach.

Oprócz tego, twórcy udostępnili nowy materiał wideo przedstawiający jednego z bohaterów gry Lycus Dion wraz z paroma podpowiedziami do gry.

Dodaj komentarz

avatar
wpDiscuz